Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomnak mostanában...

Menyasszonyomnak mostanában minden bajára van? Az életünk rendezett, nincs különösebb problémánk. Még is mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Rendezett életünk van,ami nem unalmas,nincsenek anyagi gondjaink,2 éve együtt élünk,nincs gond az együttéléssel,mozgalmas életet élünk,nem csak a szürke hétköznapokról szól.Törődöm,foglalkozom vele,de mostanában minden baj neki.Olyan mintha unna vagy nem is tudom.Ha kérdezem,hogy van e valami baja velem,akkor csak annyi a válasz,hogy nincs,és hogy van amikor nem tudja mwgfogalmazni,hogy mi az.Furcsa mert nekem ha bajom van,akkor tudom,hogy miért és mi a bajom ha rossz kedvem van.
2015. jún. 9. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Változott még valami az életetekben? Új munkahely? Bármilyen stresszhelyzet? Elkezdtétek szervezni az esküvőt? Egyáltalán kitűztétek kb mikor legyen (fél-egy-másfél év múlva) vagy csak megkérted a kezét? Hormonális gondjai is lehetnek (abbahagyta-e a fogamzásgátlót vagy elkezdte-e szedni, esetleg terhes?). Összeveszett a kollégáival, barátaival, szüleivel, testvérével. Unja a hétköznapokat. Menjetek el nyaralni - környezetváltozás - vigyetek még új dolgokat mindenbe (kicsit több romantika, változatosabb szex). Találjatok új hobbit. Mennyire "lógtok egymás nyakán"?
2015. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem van új munkahelyem,de szerintem nincs hatással az életünkre,legalábbis én nem érzem,beosztásom jónak mondható,egy két hülye kollégát leszámitva nincsenek gondok,bár néha megkeseritik az életemet.Hétköznapjaink jól telnek,úgy csináljuk,hogy ne csak a napi rutinról szóljon a dolog,mindig kitalálunk valami programot.Nem lógunk egymás nyakán,van hogy mind ketten este 7,8 kirül érünk haza,akkor már természetesen együtt töltjük az ödőt.Hétvégét többnyire együtt töltjük.
2015. jún. 9. 11:34
 13/17 Srapnel ***** válasza:

"A válasz mindig az,hogy ne lássak bele hülyeséget,ő velem akar lenni és kész,de néha a tettei nem ezt mutatják."


Mert nem meri megmondani az igazat. Az ilyesmit is tudni kell jókor és jól megkérdezni, aztán a válasszal normálisan bánni. Ez utóbbiak az emberek döntő többségének nem megy, mert jön a gyermeki reakció, a hiszti, az őrjöngés, a zendülés. Meg a másik pocskondiázása, hibáztatása, hárítás, önhazugság. Képes vagy az igazságot jól kezelni, kérdező?

2015. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.IgeN az emberek 90%-a nem bánik jól az igaszsággal,ha egy rossz hirt közölnek vele.Kérdezted én,hogyan bánok vele,én sajnos vagy nem sajnos,de párszor kaptam rossz hirt,az elején rosszul kezeltem,de a sok pofon megedzett,igy manapság már könnyebben viselem a kudarcot.Na de ki örül egy kudarcnak,ha ezt esetleg az közli vele,akit mindennél jobban szeret?
2015. jún. 9. 16:11
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

Nő, az a baja.

Ha nincs probléma csinál, nem tud megnyugodni a p!csáján.

Ezért nem jegyzünk/veszünk el senkit...

2015. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

oszladozik a rózsaszin ködfelhő olyan mint a legelején már sose lesz de még lesz sok első élményetek,

de ahoz hogy túléljétek ne kérdezösködj mint a bizonytalan kiskamasz hanem szerez be pár új élményt menjetek kajak túrára, spontán éjszakai fürdözés... akármit csak legyenek új élmények ami átlendit a hullámvölgyön

utolsó te meg ne csodálkoz ha egy életre egyedül maradsz

2015. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell neked mindent megoldani, a nők ilyenek. Néha bezavarodnak a hormonok, néha jön egy ilyen-olyan időszak, nem kell rá neked feltétlenül megoldást keresned.
2018. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!