Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nektek is probléma...

Szülők! Nektek is probléma lenne, ha a lányotoknak ilyen párkapcsolata lenne?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Évekkel ezelőtt (4-5 éve) ismerkedtem meg egy férfivel egy munkahelyen, ahol gyakornok voltam.


Az elmúlt hónapokban úgy alakult, hogy a férfivel összejöttük. Viszont anya többször látta már futólag a városban, és ha anyával voltam, mindig megjegyzéseket tett rá (nézd, ott megy Micimackó, stb.). A másik az, hogy 12 évvel idősebb nálam... Valamint anya abba is belekötött, hogy újságíró...


Sokat problémázik / problémázott ezen az egészen. Nem mellesleg egy igazán intelligens, nyugodt, okos, felelőségteljes férfi, nem tudom, anyáméknak mi a problémája...


Normális ez a reakció?

22n



2015. jún. 9. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális. Az én újságíró barátomnak 15 évvel fiatalabb a felesége. Két gyerekük van és szépen élnek. De hangsúlyoznám, nekik normális szüleik voltak, vannak.
2015. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj vannak anyák akik meg vannak győződve az ő gyerekük tökéletes és nem mindenki méltó ám rá hogy a párjuk legyen.Gondolom megvan a kialakult kép arról milyen pasit szeretne a kislányának.

Ebben a korban amúgy a 12 év elfogadható sztem (ha te 12 lennél ő meg 24 na az gond lenne :D).


Kérdezd meg tőle mi a problémája vele! Ha hülye érveket (pl újságíró) hoz fel nyugodtan mond meg neki hogy számos jó tulajdonsága mellett a "hibák" (amik leginkább csak édesanyád szerint hibák) eltörpülnek!

Amúgy tudja hogy együtt vagytok?

2015. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális reakció. Az sem, hogy ez téged 22 évesen ilyen mértékben befolyásol. Anyukáddal lazíts a kapcsolaton, és éld külön az életed, magánéleted! CSak rád tartozik! N31
2015. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom hazasember, gyerekei vannak, te meg a szereto vagy. Csak ezt "elfelejtetted" elmeselni.
2015. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális reakció, de mit érdekel ez téged 22 éves, felnőtt nőként?
2015. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

latom beletenyereltem valamibe, ha mar a kerdezo privatban kezdett el mocskolodni :)


A pofamrol leegne a bor ha a gyerekem egy hazasemberrel kavarna, raadasul ekkora korkulonbseggel.

2015. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
59%-os te miről beszélsz? Honnan van az információd?
2015. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

ekkora korkulonbsegnel az esetek 99,99%aban ez a helyzet.


A kerdezo majd megcafolja ha akarja.

2015. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Jesszusom! Nem értem, miért mocskolódik valaki a nevemben! Nem szokásom! Nem írtam senkinek privátot, eszembe sem jutna mocskolódi, nem én voltam!


A férfi nem házas, gyerekei sincsenek!

2015. jún. 9. 11:28
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell kérdező semmit cáfolnod. 59%-os csak kiírja magából a nyomorát!
2015. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!