Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nektek is probléma...

Szülők! Nektek is probléma lenne, ha a lányotoknak ilyen párkapcsolata lenne?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Évekkel ezelőtt (4-5 éve) ismerkedtem meg egy férfivel egy munkahelyen, ahol gyakornok voltam.


Az elmúlt hónapokban úgy alakult, hogy a férfivel összejöttük. Viszont anya többször látta már futólag a városban, és ha anyával voltam, mindig megjegyzéseket tett rá (nézd, ott megy Micimackó, stb.). A másik az, hogy 12 évvel idősebb nálam... Valamint anya abba is belekötött, hogy újságíró...


Sokat problémázik / problémázott ezen az egészen. Nem mellesleg egy igazán intelligens, nyugodt, okos, felelőségteljes férfi, nem tudom, anyáméknak mi a problémája...


Normális ez a reakció?

22n



2015. jún. 9. 10:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális reakció. Két szabad, felnőtt ember vagytok, akik egy körben mozognak és egymásba szerettek. Ennyi. Legyetek boldogok együtt, remélhetőleg Anyud is feldolgozza majd az ügyet...
2015. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szánalmas... Ennyi öröme legyen az 59%-osnak, remélem ennyi hiányzott a boldogságához. Nem mellesleg az eddigi normális válaszadónak köszönöm a kommentet :)
2015. jún. 9. 11:37
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

"A férfi nem házas, gyerekei sincsenek!"


Akkor csak siman kupplungos, hogy 34 evesen meg nem sikerult egy normalis csaladot osszehoznia.


Anyad nyilvan erzi hogy nem szazas a csavo.

2015. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
59%! Ja te tökéletes vagy! Mi kérünk elnézést, hogy silány és értéktelen, szürke, "kuplungos" kis életünkkel a te köreidhez virtuálisan hozzáértünk! ne haragudj nem vagyunk méltók arra hogy veled egy körben mozogjunk. Nézd el nekünk! (és húzz el máshová trollkodni)
2015. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
25 éves voltam, amikor összejöttem az akkor 32 éves férfival, aki amúgy életem főnyereménye. Nem éreztem defektesnek, amiért 32 évesen nincs családja. Akkor se érezném, ha 45 lett volna volna. Tudod miért? Mert a magánügye, hogy mivel töltötte az elmúlt éveket.
2015. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem se érdekeljen, anyukád remélhetőleg visszafogja a megjegyzéseit és megkedveli majd.

Ismered már régóta, te döntésed.Nem tudom ezen mit kéne titkolózni

2015. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
1%

en csak kimondom ami minden normalis ember szamara nyilvanvalo, csak hat nem illik errol beszelni.


Az osszes olyan ismerosom aki 30 eves kor felett egyedul es es nincs csaladja, komoly kapcsolata, MIND defektes valamilyen modon.

2015. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

"Kedves" 59%-os!


Tegyük fel, hogy igaz, hogy minden ember, aki betöltötte a 30. életévét, de nem házas, nincsenek gyerekei, az "kuplungos". DE! Akkor milyen az az ember, aki egy netes fórumon éli ki magát: egy ártatlan kérdés mögé olyat lát, amiről szó nem volt, megrágalmaz egy számára teljesen ismeretlen embert, és a kérdezőbe, akinek problémája van, még rúg egyet, csak, hogy neki jobb napja legyen. Remélem ugyan, hogy tényleg jobb lett ettől a napod, de akkor bizony te is "kuplungos" vagy, nem is kicsit. (És csak zárójelben jegyezném meg, hogy ha így viselkedsz, te sem leszel házas (sokáig), mert épeszű ember ezt a viselkedést nem tűri el.)

2015. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

59%-os

A 18-as válaszához még annyit fűznék hozzá: nem vagyunk egyformák! Elvárni hogy mindenki a te elképzeléseid, ideálod alapján éljen nettó butaság! Gondolj csak bele! nem mindenkinek való a gyerek! És igen nem mindenkinek való a párkapcsolat. Addig jó míg az ember felismeri a saját igényeit és korlátait és olyan elvárásokat támaszt magával szemben ami előrébb viszi. Ha valaki tisztában van képességeivel, értékeivel és halad előre Urambocsá' boldog akkor miért kellene kibújnia a bőréből és a társadalom elvárásai alapján élni ha neki más elképzelése van?

Lenézni a másikat, mert másképp gondolkodik mint mi hát... az is "kuplungos"

Szép napot!

2015. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

forditva ultok a lovon.


A kerdezo azt nem erti hogy az anyja miert reagal ugy ahogy reagal. Nyilvan lehet simogatni a hatat meg vigasztalgatni hogy igen, anyad a hulye, te csinalod jol, csakhogy ez nem viszi elore a temat.


En adtam ket lehetseges magyarazatot az anyja viselkedesere.


Hogy ez nektek nem tetszik az nem az en bajom.

2015. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!