Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nektek is probléma...

Szülők! Nektek is probléma lenne, ha a lányotoknak ilyen párkapcsolata lenne?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Évekkel ezelőtt (4-5 éve) ismerkedtem meg egy férfivel egy munkahelyen, ahol gyakornok voltam.


Az elmúlt hónapokban úgy alakult, hogy a férfivel összejöttük. Viszont anya többször látta már futólag a városban, és ha anyával voltam, mindig megjegyzéseket tett rá (nézd, ott megy Micimackó, stb.). A másik az, hogy 12 évvel idősebb nálam... Valamint anya abba is belekötött, hogy újságíró...


Sokat problémázik / problémázott ezen az egészen. Nem mellesleg egy igazán intelligens, nyugodt, okos, felelőségteljes férfi, nem tudom, anyáméknak mi a problémája...


Normális ez a reakció?

22n



2015. jún. 9. 10:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan mi ezzel a baj? 22 éves felnőtt dolgozó nő + 34 éves szintén dolgozó szingli pasi! hogy miért nincs a pasinak családja? lehet eddig csak olyan nőkkel jött össze akik nem akartak családot, lehet eddig kiélte magát és nem is gondolt komoly kapcsolatra, meg még ezer más oka lehet annak ami van!

A kérdező anyjának meg nincs beleszólása a lánya szerelmi életébe! Ennyi!

Puffoghat magának meg másnak is, de igazából ellene tenni nem nagyon tud! (meg nincs is értelme)

2015. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

59%-os! Írd le minden bánatod, problémádat, ami nyomja a szíved, bármit, amivel úgy érzed, hogy könnyíteni tudsz magadon, valamint úgy érzed, hogy boldogabbá tesz! Engem -már- nem nagyon érdekel, amit írsz (a többieknek is javaslom, hogy magasról...). A válaszaid alapján nem te tűnsz kuplungosnak, de ez mellékes. Nem csak az a jó, ahogy te látod jól a dolgokat, illetve nem csak úgy működhet a világ, ahogyan azt te látod.


Minden embernek más a normális, máshogy látja a világot, amit szerintem érdemes szem előtt tartani. Én tiszteletben tartom azt, hogy nem egyezik a véleményünk, de úgy gondolom, hogy nem érdemeltem ki azt, hogy hátba támadj, rágalmazz...


Legyen szép napod és kívánom, hogy találd meg az útját, hogy kicsivel kiegyensúlyozottabb, nyitottabb legyél :) ;)

2015. jún. 9. 15:46
 23/25 A kérdező kommentje:
*TE tűnsz kuplungosnak... Elírtam, bocsi
2015. jún. 9. 15:48
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
(Egyébiránt a kérdező tipikusan NEM az, aki csak visszaigazolásért jött, hogy mindenki más hülye, csak ő helikopter... Szóval normális kérdésre normális választ mindenkitől! :)
2015. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én megértem anyukádat, óvni akar téged, itt nem az emberrel van a gond hanem a 12 évvel, hidd el. Gondolj bele, te 58 leszel, ő már 70. Ha ennek ellenére is vállalod, hajrá. :)
2015. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!