Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17evesen hianyzik egy gyerek...

17evesen hianyzik egy gyerek az eletembol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meguntam az allando bulizast,es azt,hogy minden heten mas fiuval kavargatok.

Minden napom egyhangu es sivar,semmi nem kot le igazabol.

Jovore erettsegizek. Jo tanulo vagyok, de semmi ertelmet nem latom, feleslegesnek gondolom, csak papir kell hogy anyaek cegenel tudjak dolgozni. Anyagilag is nagyon jol elunk szerencsere.

Ugy erzem egy kisbaba kitudna zokkenteni a monotonitasbol,es ertelmet adna az eletemnek, meg ha nem is lenne apja. Bar szerelmes vagyok egy fiuba,o is belem de o 250km-re lakik,evente parszor latom csak es mar nagyon eltavolodtunk egymastol,mert szerinte egy r.banc vagyok es en nem ertem meg,hogy neki milyen szar,amikor mas d.gja azt akit szeret (engem).

Anyueknak is elszeretnem mondani,es 18evesen anya lenni. Szerintetek ez akkora nagy gond?


2015. jún. 18. 09:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

"meg ha nem is lenne apja" Az hogy lehetséges?


Egyébként meg kamu kérdés, itt a nyári szünet, jönnek az unatkozó kisdiákok.

2015. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Hamar kitört rajtad a nyári szüneti unalom....
2015. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
Először rendezett életed legyen. Biztos anyagi háttérrel. Olyan apukával aki veled van. Aztán gondolkozz ezen...
2015. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem a gyerek hiányzik az életedből,hanem a célok.Nincs miért küzdened.Kényelmes otthon és anyagilag biztosított jövő.Nem kell megdolgoznod semmiért.Lépj ki a komfortzónádból és keress kihívásokat.De az ne egy gyerek legyen!! Azt nem lehet visszacsinálni,hogy én mégsem így gondoltam.Az 0-24-ig tartó műszak! Vegyél egy háziállatot,amivel foglalkozhatsz és gondoznod kell.Kezdj sportolni,nyelvet tanulni,táncolni...
2015. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%

vegyél kutyát vagy cicát, róla is gondoskodhatsz, és nagyon fog szeretni, hidd el


fiatal vagy még ehhez, ha gyereket akarsz látni, menj játszótérre vagy vállalj bébiszitterkedést

2015. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj bébiszitterkedést a nyáron kicsi gyerekek, babák mellett. Így kizökkennél a monotonitásból, plusz látnád mennyi mindennel jár egy kisbaba.

Meg aztán a gyerekvállalás nem úgy működik, hogy mindegy ki az apja. Akkor te egy hajléktalannal is meg...féltetnéd magad, csak, hogy gyerek legyen? Nem hinném. Stabil háttér kell hozzá, és nem csak anyagilag.

2015. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is tetszenek a tanuláson kívül az alábbi ötletek is: sport, tánc, háziállat, bébiszitterkedés
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a háziállat is nagy, életre szóló felelősség. Én ezt nem javasolnál egy kissé labilis személyiségnek.

És ha megunja, akkor mi lesz?

2015. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a válaszolok felfogasaval van a baj. Igenis a mai világban is vannak emberek, akiknek a párkapcsolat és a gyerek fontosabb, mint a karrier. Aki ezt eliteli, arrol van véleményem. De, kedves Kérdező! Erettsegizz le, az nem árt, lesz egy szakmad is, mint írtad. Egyebet tanulni később is lesz módod, akármit is írnak mások, nem kell betojni. Örülj, hogy az anyagi rész ki lesz pipalva, legalább ezén nem kell idegeskedned! De, tegyél majd félre, gondolj a holnapra. Az össze-vissza kefelest nem értem meg, én maximálisan hűséges vagyok. Ha fontos a 250 km-re lévő csávó, magyarázd meg neki miért lépsz félre, aztán többet ne lépj félre, merthogy te meg azt értsd meg, hogy ez neki tényleg rossz, és hozzátok rendbe magatokat. Hidd el könnyebb minden ketten, amúgy én megertelek, te meg azt értsd meg, hogy a megfelelő embernek szuljel, ne akárkinek, mert ha vmi iszákos, erőszakos, semmirekellő, barom rajtad ragad egy életre, mert közös gyereketek van, az szörnyű lesz. Addig is javaslom szeretethianyra a kutya-macska tartast, bármit is mondanak az okosok, és egy-két értelmes dolgot próbálj csinálni, tudom, hogy nehéz, de később meglesz a haszna. Türelem, kitartás. Ha meg ezek a céljaid készülj rá tudatosan. Hogy mire gyerek lesz, meglegyen ez és ez, akár tárgy, akármi, hogy ez a csávó kell és így és így szeretnék vele élni, és ezért ezt meg ezt teszem meg már most. Kis racionális tervezés lehet fel fog dobni. Szerintem a távoli csavotol kérj bocsánatot, mert mintha ti szeretnétek egymást. Nekem úgy tűnik... Közös tervek? Most olvastam egy olyat hogy ha a szerelem elromlik nem a kukába kell dobni, hanem megjavitani... :))
2015. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

19: Te teljesen félre érted!

Azzal semmi gond, ha valakinek az a célja, hogy legyen egy szép családja. És az az álma, hogy jó anya legyen.

Na de olvasd már el újra, a kérdező unaloműzésnek szeretne gyereket, akár apa nélkül is. Ráadásul úgy, hogy semmije sincs, ami biztos alapot nyújthatna, a szüleitől függ teljesen.

2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!