Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17evesen hianyzik egy gyerek...

17evesen hianyzik egy gyerek az eletembol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meguntam az allando bulizast,es azt,hogy minden heten mas fiuval kavargatok.

Minden napom egyhangu es sivar,semmi nem kot le igazabol.

Jovore erettsegizek. Jo tanulo vagyok, de semmi ertelmet nem latom, feleslegesnek gondolom, csak papir kell hogy anyaek cegenel tudjak dolgozni. Anyagilag is nagyon jol elunk szerencsere.

Ugy erzem egy kisbaba kitudna zokkenteni a monotonitasbol,es ertelmet adna az eletemnek, meg ha nem is lenne apja. Bar szerelmes vagyok egy fiuba,o is belem de o 250km-re lakik,evente parszor latom csak es mar nagyon eltavolodtunk egymastol,mert szerinte egy r.banc vagyok es en nem ertem meg,hogy neki milyen szar,amikor mas d.gja azt akit szeret (engem).

Anyueknak is elszeretnem mondani,es 18evesen anya lenni. Szerintetek ez akkora nagy gond?


2015. jún. 18. 09:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
És ha lesz gyereked (tegyük fel) akkor egy idő után az is sivárrá és unalmassá teszi majd a mindennapjaidat? mert tudod azon már nem lehet változtatni kislány...
2015. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

egy gyerek adjon értelmet?

nem fog, egy időre igen, aztán majd megunod, hogy első időkben: sír-kakál-pisil-alszik. mert ennyi lesz az első pár hónap. aztán majd a dacot unod, aztán a betegségeket, aztán az óvodát, iskolát...

gyerek vagy. keress iskolát, munkát, dolgozz, sportolj, akármi, ami boldoggá tesz, mert ha utálod az életed, egy gyerek nem megoldás

2015. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Gyémántlány ***** válasza:
37%

Jó dolog, hogy szeretnél gyerekeket, de bele kell gondolnod, hogy a mai társadalomban ilyen korban ez egyszerűen nem működik.

Tanulnod kell még, szakmát szerezned. Hiába tudnak a szüleid munkát biztosítani, nem alapozhatod az egész életedet erre. Közbejöhetnek olyan dolgok, hogy a saját lábadra kell állnod, ehhez pedig ma Magyarországon bizony tanulni kell.

Egy gyereket meg nem lehet fölnevelni egyedül! Egyszerűen nem tudsz elbírni azzal a teherrel egyedül, ilyen fiatalon. Először is mindenképpen kell hozzá egy szerető társ, aki támogatni fog, amikor a kicsi majd hajnali kettőtől négyig egyfolytában üvölt, vagy amikor később majd beteg lesz és te nem tudsz elkéredzkedni a munkahelyedről. Sok gond jöhet még közbe emellett is, ilyen lehetséges terheket a válladra venni egyedül, amikor még te is szinte gyerek vagy, egyszerűen abszurd gondolat.

Most még élvezd ki a fiatalságot, keresd azt a fiút, akivel később leélheted majd az életed, mert ezektől a tapasztalatoktól leszel később majd jó szülő. Nem kell elsietni az életet, próbáld az adott szakaszt kihasználni, amiben éppen vagy. Te még nem tartasz a gyerekvállalás szakaszában.

Egyébként, ha nagyon vágysz gyerekek társaságára, biztos tudsz nyári munkát találni óvodákban, vagy elmehetsz bébicsőszködni egy-egy ismerőshöz, nyáron különösen nehéz megoldani a gyerekfelügyeletet. Most még bőven elég lesz ennyi is, majd meglátod :)

2015. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát ne kavargass minden héten más fiuval. Kitől függ, hogyan éled az életed?


Gyerek kell, hogy ne unatkozz? Még kismacskát sem ajánlanék.

2015. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

17 évesen, normális kapcsolat nélkül, unatkozás miatt egy gyerek?? Pfúha. Ja, és csodálkozol hogy a barátod nehezményezi hogy mással szexelsz? Hát igen nagy gond hogy semmi végzettséggel, és amúgy kitől lenne a gyerek? csak úgy valakivel lefeküdnél? Egyedül nevelnéd? hát...

Egyébként a szüleid cége se biztos hogy örökre jövedelmező lesz. Ha meg meguntad hogy minden héten más fiuval kavarsz miért nem vársz a szerelemre?

Elég durva hogy ennyi idősen kiégtél.Bár erről a szüleid is tehetnek hogy nem neveltek megfelelően..

2015. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%

Szedd ossze magad es kezd el uj dolgokat kiprobalni, ismerkedj (ne csak egy egyejszakas kaland erejeig..) szerezz baratokat, tanulj nyeleveket, utazgass, menj egyetemre, ilyen fiatalon elotted az elet tele lehetosegekkel.

Egy gyermek vallalasa nem fogja eluzni az unalmadat, lekotni le fog, de nem biztos hogy annyira elvezni fogod tars, penz, szabadido nelkul. Olvasgass topikokat hogy milyen egyedulallo anyanak lenni, es majd meglatod hogy nem felhotlenul boldog az elet csak azert mert van egy gyereked.

Nekem van egy fiam, (nemsokara 2 eves lesz)megfelelo tarsam es megsem konnyu. Terveztuk, eveket vartunk ra mire sikerult, de nagyon sok lemondassal jar egy gyerek.

Kulfoldon elunk, mindenfele segitseg nelkul, nincs senki aki neha vigyazna ra, a parom reggeltol estig dolgozik, teljesen egyedul vagyok a gyerekkel itthon. Szivesen elmennek egy masszazsra, beulnek egy moziba, etterembe, elmennek vegre kozmetikushoz, pedikuroshoz, fodraszhoz, vagy csak ugy egyedul lennek par orat egy strandon mert gyerekkel felejtsd el hogy tudok mondjuk 10 percet fekve napozni.. Lehetetlen.. Multkor arrol beszeltunk a parommal hogy nem is emlekszunk milyen volt az eletunk a gyerek elott. Hat szabadabb az biztos. Raersz meg boven gyereket szulni, de szerintem majd rajosz te is, biztosan hamar elmulik ez a fellangolas. Sokan irtak neked hasznos valaszokat, fogadd meg a jo tanacsokat!

2015. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés...
2015. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
én írtam neked privátot de nem válaszoltál :((
2015. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Hozz ki egy kutyát menhelyről, az is tud szeretetet adni
2015. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Neked nem egy gyerek kell, hanem egy pszichológus, mert a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy kialakulóban van nálad a depresszió. Hogy ennyi idősen ennyire nincsenek céljaid, ennyire monotonnak érzed az életed, és nem okoz örömet semmi, az eléggé erre utal. Keress fel egy pszichológust, minél hamarabb!
2015. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!