Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet?

Hogy győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Van egy olyan online játék hogy Star Stable.Naugye anyuék nem akarnak star rider-t venni nekem mert kb.9000.FT. de én nagyon akarok mert ahhoz kapumk egy csomó funkciót és minden héten kapunk Star Coin-t.Meg a játék háromnegyed részére csak Star Riderek léphetnek.Én nagyon akarom a ridert mert majdnem mindenkinek olyana van.

Tippek??



2015. jún. 20. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy egész nyáron ne vigyenek strandra, se Balatonra, és fagyit se vegyenek, pont összegyűlik ezeknek az ára. :)
2015. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hny éves vagy? Ez egy játék program vagy mi ez? Azért kérdem, mert akkor át lehet másolni és megis van Neked is. Miért nem akarják a szüleid megvenni? Nem lehet, hogy nincs pénzük rá? Vagy inkább valami értelmes dolgokt akarnak venni Neked, pl cipőt?
2015. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vennék ilyen hülyeségeket a gyereknek.Van egy csomó ingyenes online játék,játszom azzal.Ha nem tetszik,lehet összespórolni a zsebpénzedet,hogy magadnak vedd meg.Ez az én véleményem,de ha tényleg ennyire szeretnéd,akkor születésnapra,névnapra,karácsonyra,vagy a szép bizonyítványért kérheted.
2015. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

drágám, megkapod, aztán pár hét múlva meg majd mást akarsz. (tapasztalatból mondom, hogy mindig van vmi, amit akar nagyon az ember, aztán megkapja/megveszi, 1-2 hétig az az újdonság, meg örülsz neki, aztán mikor jön vmi más, akkor szépen el van felejtve)

most össze fog dőlni Buda vára, ha nem kapsz meg valamit, mai másoknak van?

de egyébként össze is gyűjtheted rá a pénzt és akkor a saját pénzedből olyan hülyeséget veszel, amilyet akarsz.

nem kell majmolni a többiek hülyeségét.

2015. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de nekem sose adnak zsebpénzt,és más játékokat nem szeretek mert csak egy van igy igazán lovas és én imádom a lovakat,de azért a testvéremnek megvesznek midnen 15 ezres játékot a ps3-hoz és amugyse vesznek semmit se nekem :( pénzt meg honnan kaparjak össze?
2015. jún. 20. 16:28
 6/19 A kérdező kommentje:
és én nem unnám meg az tuti
2015. jún. 20. 16:29
 7/19 A kérdező kommentje:
és a teóm 5 napig játszik velük és midnig ujat akar
2015. jún. 20. 16:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
12
2015. jún. 20. 16:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

te vagy a nagyobb? mert ha igen, akkor csak azt tudom mondani, hogy szívás.

apu is mindent magának vett meg, az öccse meg megkapta. anyu meg dettó.

figyelj,

1: mondd el a szüleidnek, hogy neked ez szarul esik. hogy a tesód mennyi mindent kap, mennyi pénzért, te meg semmit.

2: kérj pénzt szülinapra, névnapra...stb-re. én is mindig abból spóroltam össze mindent. (volt, hogy összekapartam egy házimozira is) én se kaptam külön zsebpénzt hetente vagy havonta

3: kérd a játékot szülinapra, névnapra, valamire

2015. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!