Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap nem lehetek a családomm...

Holnap nem lehetek a családommal! Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Nyári szünet van, de külső okok miatt holnap el kell utaznom, amihez semmi kedvem(család nélkül) egész napra. Most bele vagyok betegedve, olyan rosszul vagyok, alig várom hogy holnap 21:00 legyen hogy hazajöhessek. Most nem tudok aludni sem, egy csomó negatív gondolat forog a fejemben. Nagyon rosszul vagyok, sírok, pedig nem vagyok fiatal. Mit csináljak? :(

2015. jún. 21. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Mit csinálj? Szedd össze magad. Nem lehetsz ennyire életképtelen. Javaslom tölts több időt egyedül vagy legalább külön a családodtól, mert ez nem normális.
2015. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
wtf
2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak pozitív akartam lenni, hogy aranyos, de igazából én is azt gondolom, hogy SZÁNALMAS, ha valaki 1 napot nem bír ki.

SOrry, de te beteg vagy, ha 1 nap alatt kikészülsz :D

2015. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na? Túélted? Már otthon vagy anyu szoknyája mellett.. gondolom kibírtad... :D
2015. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jól éreztem magam végül :D:D csak hirtelen olyan program jött amihez semmi kedvem nem volt és pont az a baj, hogy eddig sem voltam velük mert másik városban élek :)
2015. jún. 23. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!