Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok/reagálnáto...

Ti hogy reagáltatok/reagálnátok ha a 17 éves lányotok azt mondaná, hogy cigizik? Vagy mit reagáltak a szüleitek amikor megtudták/elmondtátok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent miért nem lakhatsz anyuddal?
2015. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim és hogy jó életünk legyen anyum nem a fél értéket hozta el csak mind össze 4 milliót így csak egy kis házba tudott költözni , egy kétszemélyesbe már ketten laknak ott nekik is kicsi, sajnos nincs helyem :(
2015. jún. 27. 23:36
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Pofán verném 2x 3x, utána minden anyagi támogatást megvonnék tőle, és ahányszor cigiszagúan jönne haza, annyiszor megint pofán vágnám 2-3x.


Ja és megbeszélném vele, hogy bele fog dögleni, és undorítóan büdös.

2015. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy miért káros és értelmetlen dohányozni. Aztán ha utána is akarja, csinálja, de kint. És állja a költségeit.
2015. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jódolgodban nem tudsz mit csinálni magaddal az a bajod. Vagdosás... divat ez is mint a cigi. Vagy vágd el rendesen vagy mással szórakozz,mondjuk tanulj ,hogy vidd valamire.


Komolyan az ilyen szenvelgő fiatalokkal egy Fűrész filmbeli tortúrát kellene lejátszani , hogy ráébredjenek minek mi az értéke ,vagy egy látogatás valami 3. világbeli nyomortanyán,vagy háborús frontvonalon. Ott ráébrednének milyen cefet jó dolguk van és mi a valódi szenvedés.

2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én 2x is lebuktam, pont 17 voltam mindkét alkalommal :D (pedig 14 évesen kezdtem, igaz, eléggé alkalomszerűen, de mondjuk 17 évesen (és még ma is) is csak alkalomszerű volt a dolog)


Apu nem reagált konkrétan semmit. Egyetlen egy szót sem szólt róla, sem jót, sem rosszat. Anyu elmondta, hogy nagyon csalódott (ez egyébként sokkal rosszabbul esett nekem, mintha kiabált vagy pofozkodott volna).

Egyik szülőm sem dohányzik. És igazából nagyon-nagyon nem örülnék már annak sem, ha ők dohányoznának. Nemhogy még a gyerekem. Szülőként nem is tudom, hogy reagálnék. Valószínűleg anyukámhoz hasonlóan.

2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 David82 ***** válasza:
Úgy döntöttél, hogy leváltod a vagdosást cigire. Ez nem jó, mert akkor kábszerre is leválthatnád, és adnál egy megnyugtató választ magadnak, hogy csak azért csinálom, hogy megnyugtasson. Persze a vagdosástól jobb a cigi, de ha azt nézzük, előbbi külső kárt okoz rajtad, az utóbbi belsőt. Így mindenképpen károsítod magad, mert így próbálod levezetni a benned felgyülemlő feszültséget. Stimmt? Beszéld ki a problémáidat a barátaidnak, vagy keress hasonló korú barátokat akik meghallgatnak. Az iskolában biztos találsz néhányat.
2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!