Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asperger szindrómás embernek...

Asperger szindrómás embernek lehet párkapcsolata vagy lehet házas valaha?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ugyanúgy, mint bárki más.
2015. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Van egy elég peches ismerősöm, aspergeres és ráadásul még leszbikus is, de boldog párkapcsolatban él. Szóval lehetséges :)
2015. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze hogy. Netd meg a realteruleteken mozgokat. Rengeteg aspwrgeresnek kikialtott van koztuk es mind boldog oarkapcsolatban el csaladjuk van. Sima ufy
2015. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz párt, akkor miért ne lehetne?
2015. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem is sikerült, igaz, csak 22 éves koromra. Nem egyszerű az biztos, de nem lehetetlen.
2015. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5, én távolról sem vagyok aspergeres, és 25 évesen találtam meg a párom. A 22 az egyáltalán nem késői manapság.


ON


Persze! Nyilván kicsit nehezebb helyzetben van, mert meg kell találnia azt a partnert, aki bírja az ezzel járó dolgokat. De nem aspergeres embereknél is tud annyi buktató lenni, végül is mindenkinek csak szerencsén múlik, talál-e valakit, akivel tökéletesen passzolnak.

2015. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22 évesen rátalálni a "párodra"- az inkább korai..lesz még tobb is belole :D
2015. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki leírhatná már tapasztalatilag,hogy honnan ismerhető fel az asperger! Google a barátom,de én nem a tudományos álláspontra vagyok kíváncsi hanem a kézzelfogható,saját tapasztalatira!Tehát ha van egy gyanúm valakivel szemben,hogy esetleg enyhe fokon Aspergeres,akkor mi az amitől tuti lesz!Orvoshoz nem megy !
2015. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is orvos kell, hanem olyan pszichológus vagy pszichiáter (tudom, az utóbbi végülis orvos), aki ért az Aspergerhez, tuti csak ettől lesz.

Egyébként az Asperger sokféleképpen megnyilvánulhat, egy ember tapasztalatai nem biztos, hogy egy másik érintettre is ugyanúgy igazak lennének. Olvass néhány beszámolót, pl. érintettek és érintett gyerekek szülei által írt blogokat.

2015. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gyilkosoknak is van párkapcsolata
2015. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!