Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összehajaztam a fürdőszobát a...

Összehajaztam a fürdőszobát a barátoméknál. Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

A múlt hét elején nála voltam pár napot, a szülei nem voltak otthon.

Amikor fésülködöm hullik a hajam és a barátom már megkért, hogy ne a szobájában fésülködjek, hanem menjek ki a fürdőbe.

Kint fésültem a hajamat, természetesen a mosdókagylóból is kiszedegettem a hajszálakat.

Most mondta valamelyik nap a barátom, hogy az anyukája vele veszekedett, amiért tiszta hajas minden :( én meg most annyira zavarban vagyok, mit tehetnék?


2015. jún. 29. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fésülködj úgy, hogy a kád előtt állsz háttal. Így a hajad abba esik és majd ki tudod onnan szedni. Utána a kezeddel húzd végig a hajad és ami még benne maradt, azt is dobd ki. De ennyire hullik a hajad???

Nem tudom elképzelni, hogy egy fésülködéstől ilyen sok haj lett, hogy veszekedni kéne miatta. Az előfordul, hogy pár szál lehullik. Ha ezért szólnak, akkor bunkók.

2015. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérj bocsánatot a szüleitől és a fiúnak vigyél egy kis apróságot. Tuti nem haragszik rád, de ezt nagyon jó néven veheti/vehetik. ;)
2015. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak nem kell vinni semmit, ne essünk azért túlzásba, nem halt bele pár hajszálba. A szülőknek mondd meg, hogy sajnálod, legközelebb jobban vigyázol.
2015. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem történt nagy tragédia, max kérj elnézést és legközelebb ügyelj jobban.

Vagy eleve nem csípnek és mindenbe belekötnek. Vagy nem is tudták, hogy ott leszel és ezért tette szóvá anyukája vagy barátodat zavarja nagyon a dolog és kicsit eltúlozta a sztorit, mert anyukája csak megjegyezte takarításkor, hogy "mi ez a sok haj?" és ennyi. :D

Szerintem nyugodtan lépj túl az eseten. :D

2015. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Idegbeteg tisztaságmániás szülőkkel nem sokra mész, lehet hogy alapból sem bírnak. Felejtsd el a dolgot, jó hogy nem az udvarra küldenek fésülködni.
2015. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen egyszeri eset után elég gáz, hogy megszólják...


Ha rendszeresen történik, az már kicsit más.

Pl. én is utálom ha sok hajszál van a fürdőszobában vagy a szobákban, és ez a saját hajszálaimra is vonatkozik...

Mivel a lakásban és a fürdőben is mezítláb vagy zokniban járunk... és én utálom, ha haj ragad a talpamra.


Épp ezért úgy fésülködöm, hogy könnyedén összeszedhessem minden fésülködés után. Szóval utánam túl sok hajszál nem marad. A családtagjaim viszont nem foglalkoznak ezzel, és mindig tele a fürdőszobaszőnyeg, meg a csempe, meg a mosdókagyló a hajukkal, utálom! Persze, hogy megszólom! Hisz csak egy kicsit kéne vigyázniuk, vagy nekik is mindig egy mozdulattal összehúzniuk és ennyi!


De egy egyszeri esetet, hogy vendég van nálunk és elszórja a haját, na azt én sem szólnám meg, ez túlzás.

2015. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rettentően hullik a hajam, egy fésülködés csomót kitépked.

A legrosszabb, amikor a szőnyegbe beleragad és onnan nincs visszaút.

Ezért mostanában jobban odafigyelek, csap fölött fésülködöm és ami kihullik azt kidobom onnan, és a hajamat is áthúzom hogy kijöjjön ami benne van.

2015. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember naponta kb. 100 szál hajat veszít normális esetben. Hosszú hajból ez nem hullik ki napközben, hanem mind fésülködéskor jön ki. És ugye minél hosszabb a szál, annál feltűnőbb és nagyobb a mennyiség. Ebben semmi fura nincs.
2015. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elvileg már korábban is mondta egyszer :/ na, majd elnézést kérek.

Amúgy szerintem kedvel, mert mikor ott vagyok, akkor amúgy aranyos velem, meg tök jól elbeszélgetünk :) csak lehet, hogy ilyen nagyon tisztaságmániás az anyukája

2015. jún. 29. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha van kert vagy terasz, fésülködj ott legközelebb. Gondolom náluk a családban másnak nincs hosszú haja és 1-2 hajszál is többnek tűnik-
2015. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!