Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy volt már gyerekem?

Figyelt kérdés
A párom gyereket szeretne tőlem. Viszont nekem egyszer már volt egy gyerekem, aki örökbe adtam, mert rájöttem, hogy nem nekem való a gyereknevelés. Nagyon jól élünk együtt, nem gondoltam volna, hogy neki férfi létére majd eszébe jut, és felveti ezt a témát. Hogyan tudnám lebeszélni erről, és megértetni vele, hogy én már ezt próbáltam, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.
2015. jún. 29. 15:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem te egy unatkozó tinédzser vagy, aki nem tudja mihez kezdjen magával a szünidőben.. Kérlek találjatok már ki valami hihetőbb kamu történetet. Ez annyira nem jött be.
2015. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Most hol vannak a habzó szájú abortuszellenesek, akik örökbeadásra buzdítanak???

Miért nem dicséritek a kérdezőt?

2015. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
..." nem gondoltam volna, hogy neki férfi létére majd eszébe jut,".... miért nem gondoltad volna ??? A gyerek utáni vágy természetes emberi ösztön, legyen szó akár nőről, akár férfiről. A vágy mértéke persze egyénenként erősen változó lehet, esetetekben nyilván erről van szó. Nyilván tudod, hogy a gyerek utáni vágy időnként erősebb, mint a partner utáni vágy és ez az adott kapcsolat felbomlásához is vezethet.
2015. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez undorító. Minek kellett gyerek akkor? Örökbe adni... ha már megszülted, mi volt olyan nehéz,hogy nem maradt veled? Védekezhettél volna. Úgy mondjad meg neki,hogy nem akarsz gyereket,mert már volt és akkor legalább kiderül. Ilyennek tényleg nem való. Aki meg szeretne babát,annak nem lesz.
2015. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan de undorítóak az emberek... Ha meg elvetette volna akkor meg azért lenne egy utolsó r_banc. Tényleg hol vannak most azok, akik habzószájjal szoktak az örökbeadás mellett kardoskodni? Most miért nincsenek itt, hogy megvédjék a kérdezőt. De még ha meg is tartotta volna a nem kívánt gyereket, és nem tudja szeretni, akkor meg azért köveznék meg, hogy akkor miért nem adta örökbe egy szerető családnak. Hányingerem van...
2015. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

Akkor kell a legnagyobb szeretet amikor egy anya ismerve magat es a jovot masra biza a gyereket lemond rola orokbe adja.

Ez nemesebb jellemre vall mint az aki egyszeruen megoli elveteti.

egy oszinte hozza beszlej rola hogy neked ez fajdalmas mert sokan elitelnek erte Ha szeret megerti s kozos nevezore jut veled

2015. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kérdező nem kért véleményt a tettéről, hanem az érdekli, hogyan mondja el a párjának.

Egyszerű, leülsz vele egy nyugodt pillanatban és elmeséled elejétől a végéig.Ki volt az apa, miért döntöttél így, mikor volt,eddig miért nem mondtad el, ma is így tennél? stb..

Ezután majd a párod dönt erről, hogy mit gondol és veled tud -e maradni ezután.

Szerintem jobb lett volna ezt hamarabb tisztázni , én nem tudnék titkokat őrizve élni egy olyan emberrel szemben, aki a legfontosabb nekem.

(mondom úgy, hogy megjártam a detoxot és a rehabot , mégis elmondtam ezeket a páromnak.hiába a múlt, de az is én voltam.aki szeret az elfogad az egykori "botlásokkal" együtt is, de nagyon fontos az őszinteség!!)

2015. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Elmondod neki, és lesz ami lesz
2015. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem elvetetnie kellett v9lna,hanem védekezni. Beszélsz itt olyanokat,hogy abortusz. Simám megmondod,hogy nem szeretnél gyereket.
2015. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
"Nagyon jól élünk együtt, nem gondoltam volna, hogy neki férfi létére majd eszébe jut, és felveti ezt a témát." miért ne juthatna férfi létére eszébe?
2015. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!