Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy volt már gyerekem?

Figyelt kérdés
A párom gyereket szeretne tőlem. Viszont nekem egyszer már volt egy gyerekem, aki örökbe adtam, mert rájöttem, hogy nem nekem való a gyereknevelés. Nagyon jól élünk együtt, nem gondoltam volna, hogy neki férfi létére majd eszébe jut, és felveti ezt a témát. Hogyan tudnám lebeszélni erről, és megértetni vele, hogy én már ezt próbáltam, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.
2015. jún. 29. 15:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

Addig ameddig nem ugyan abban a cipoben jartatok meg azt az utat, amit kerdezo, szerinten helyesebb lenne befogni.

De gondolom jobban orultetek , ha a gyerek a kukaba vegzi, mert legalabb az anyja mellett van. Pff

2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom a körülményeket, pl. meddig nevelted, hogyan estél teherbe, már eleve nem akartad, vagy közben történt valami, a miatt kiakadtál, azóta hány év telt gyakorlatilag mi volt a gond...

Szerintem a legjobb, ha mindezt először helyreteszed magadban, mert az elég kevés, hogy nem jó ötlet. Változunk, te is változol. Gondold át, talán nem mond a párod akkora hülyeséget. Talán most már megértél rá. Vagy nem tudtad feldolgozni igazán és tudat alatt bünteted magad, azért hárítod annyira. Ha úgy érzed, akkor jót tettél a gyerekednek, akkor lépj tovább, és élj.

2015. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

"nem gondoltam volna, hogy neki férfi létére majd eszébe jut"


Mer a férfi az egy külön faj, miért is érdekelnék a mi fajunk kicsinyei...

2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem azt nem szükséges elmondani, hogy volt már gyereked.

Elég annyi hogy te nem akarsz.

2015. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Neuhauser László ***** válasza:
88%

Az ilyen kérdéseket már a kapcsolat LEGELEJÉn meg kellene beszélni

A pasi ezer % hogy ki fog készülni ha elmondod

Viszont ha nem mondod el, akkor attól fog kikészülni, hogy nem akarsz gyereket és nem mondod el miért


Na ez az amit TILOS - Hazugságra építeni egy kapcsolatot

2015. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!