Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a páromnak rossz minőségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak rossz minőségű a spermája, akkor egészséges gyerekem nem is lehet tőle?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy mind minőségre, mind mennyiségre, mind mozgásilag 1-20% mozog csupán (különböző időpontokban végzett vizsgálatok különböző százalékokat hoztak, de ez a tól ig skála volt mozgékonyságra). A kérdés az lenne, hogy ilyenkor születhet ép és egészséges gyerek, vagy csak egészségtelen? Kérlek normális hozzáértő válaszokat írjatok, mert tényleg ez egy iszonyat büntetés az embernek, ha a szerelmétől nem lehet gyereke.
2014. okt. 9. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre szerintem egy orvos tudna legmegfelelőbb választ adni és nem egy gyakorikérdések.hu felhasználó.


Szóval irány ezzel a kérdéssel az orvos.

2014. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Matematikailag nam esély értelmes gyerekre is, de a szülők ismeretében az előző állításom mégsem tekinthető igaz állításnak.
2014. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
biztosan felkeresek orvost, de addig is hátha van valaki ilyen tapasztalattal, aki tud erre mit mondani.
2014. okt. 9. 00:12
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én belédverem ha akarod... Nekem elsőosztályú a spermám.


És nem viccelek! Voltam már donor!

2014. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak azt jelenti, hogy nehezebben esel tőle teherbe
2014. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

ha voltatok ijen vizsgálaton akkor ott megkérdezhettétek volna

amugy ami rontja az a dohányzás, ital, kávé sok hús, csoki is rontja

sok gyümölcs javitja meg a tejtermékek is javitják

ennyi jut eszembe

sok sikert

talán verd ki neki naponta vagy két naponta 2x hogy termelődjön mert lehet hogy régi anyag van benne ami ellustult

2014. okt. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz minőségű, tessék életmódot váltani. Tudom, könyebb azt mondani, hogy hát ez ilyen... Változtatni kell az étkezésen, sportolni kell. Csodára képes.
2014. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szarul eszik, én nő létemre többet eszem mint ő, viszont sokat sportol. szóval az rendben van. a kajálással viszont az idegeimre tud menni, nagyon rossz evő.
2014. okt. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!