Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, ha egy...

Szerintetek jogos, ha egy anya felképeli a felnőtt lányát, mert szerinte nem megfelelően törődik a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm gyereke kórházba került, mert az anyja elhanyagolt egy problémát, emiatt a nagyi dühében lekevert egyet a felnőtt lányának...

Mit tudnék tanácsolni a lánynak, hogy ne nehezteljen az anyjára? Mert egyébként szerintem nem kellene ezért haragudnia a nagyira, bár nem tudom, hogy én hogyan reagálnék egy hasonló szituban...


2010. márc. 3. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Azt a gyerekedet tiltanád el a nagymamától, akit előtte úgy elhanyagoltál, hogy kórházba került?
2010. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

14:00 válaszoló reakcióját megfigyelve ő is egy pofongyár lehet. Makarenko pedagógiai pofont adott, mert van úgy, hogy már más nem segít a delikvensen. A kifakadás a szánalmas. Ejha de vacak az élet...

Makarenkoi pofont emlegető hölgy voltam. :)

2010. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól függ mi a probléma. Tudjátok az emberek nem tudnak mindig higgadtan cselekedni. Én azért megnézném azt, hogy ki nem adna egy pofont abban az esetben, ha már sokszor szólt a lányának, hogy vigye orvoshoz a gyereket, de az csak a vállát rángatta, a gyerek meg kórházba került. Ettől még sem a lánya sem a nagymama nem lett rosszabb ember. Bizonyára ő is megbánta a kifakadását, de mint tudjuk az ember követ el hibákat, tökéletes ember nem létezik. Szóval beszéljék át és béküljenek ki, teljesen felesleges haragban lenni.
2010. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!