Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbi vagyok . A csaladom...

Lezbi vagyok . A csaladom miert nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés

Regota lezbi vagyok , csak lanyokkal voltam eddig, utalom a fiukat is. A csaladom nem tudja elfogadni h en ezt valasztottam magamnak, ebben akarok elni s megmaradni . az egyik legjobb fiu baratomat megkertem h tegyen ugy mintha egyutt lennenk , erre a szulok nagyon boldogok lettek h fium van, de nincs semmi koztunk nem fekudtem le vele s nem is lesz

mit csinaljak h fagadjanak el h lezbi vagyok


2010. márc. 3. 15:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%
lezbi = leszbi???
2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Ne várd el, hogy elfogadják. Amikor egy család gyereket vállal, akkor ők érzik és tudják micsoda boldogság az, hogy gyermekük lett és ugyanezt kívánják a sajátjuknak is, hogy ezt élje át. Ne várd el a szüleidtől, hogy elfogadják, hogy márpedig te leszbikus vagy. Fogalmam sincs hány éves vagy, de ha fiatal, akkor meg főleg ne várd el. Egyébként nem tudom nálad mit jelent az elfogadás. Nem örülnek neki? Mert sosem fognak, ennek senki nem örülne. Ha nem lázadoznak ellene, nem vágtak ki páros lábbal a lakásból, amikor megtudták a másságodat, akkor nem értem mi a gondod.
2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Hmm... ez nekem fura. Azt írtad, ezt választottad magadnak. Szivem, ez nem választás kérdése! Nem határozhatod el, hogy "nah én mától leSZbi leszek", mert ez nem így működik! Tényleg az vagy, vagy csak mondod, mert pasigyűlölő vagy? Ha tényleg az vagy, akkor majd emgszokják, és rájönnek, hogy Te ettől nem vagy rosszabb ember, mint mások.
2010. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%

ha kiskorú vagy és nem fogadják el titkoljad

ha nagykorú vagy lépj le a barátnőddel

ha én szülő lennék elfogadnám h ilyen sőt ugyanúgy szeretném mint előtte

mondd meg neki hogy attól még ugyanúgy a lánya vagy

2010. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem,hogy te is elfogadnád...Az a természetes, ha valaki hetero. Így lehet,hogy azt mondod, elfogadnád, de ha a te gyereked lenne "Más"..nem hiszem,hogy ez lenne a véleményed.

Tényleg leszbikus vagy vagy csak "divatból" "döntöttél így"?..Nem mindegy...a leszbikusokat,melegeket nem igazán fogadják el. Ne várd a szüleidtől,hogy még örüljenek is neki...Mert ez NEM TERMÉSZETES dolog. Nehezen emésztik meg.

2010. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%

15:30 asnak

hm ebben van igazság sosem lehet tudni

2010. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
41%
Ne kényszerítsd rájuk az elferdült nézeteidet, hanem próbálj meg normálisan beilleszkedni a társadalomba! Nem elfogadni kell téged, hanem gyógyítani! Békülj ki a fiúkkal, és ne legyél deviáns, ez az élet rendje, hidd el!
2010. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

15:30 asnak

hm ebben van igazság sosem lehet tudni

2010. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
69%
Ez nem választás és nem elfogadás kérdése,sajnos vagy hála a kivétel erősíti a szabályt s te a kivétel vagy. EZ vonzalom kérdése ahogy a hetero vonzódik az ellenkező nemű partneréhez,a homo,illetve annak női megfelelője a hogy írtad a leszbikus pedig a saját neméhez.A szülő pedig ha tetszik,ha nem előbb utóbb belátja hogy akkor tesz jót a gyermekének,ha elfogadja annak identitását .Ha nagy korú vagy akkor azt teszed ami neked jó,ha még nem vagy nagykorú akkor majd később.
2010. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy rosszul tudom, de mikor egy gyerek megszületik, feltétel nélkül szeretik. Mennyire kicsinyes, ha a szereteted attól függ, a gyereked melyik nemhez vonzódik.


Egyébként az előzőknek: hívtak a középkorból, és kérik vissza az elavult nézeteiket.

2010. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!