Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbi vagyok . A csaladom...

Lezbi vagyok . A csaladom miert nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés

Regota lezbi vagyok , csak lanyokkal voltam eddig, utalom a fiukat is. A csaladom nem tudja elfogadni h en ezt valasztottam magamnak, ebben akarok elni s megmaradni . az egyik legjobb fiu baratomat megkertem h tegyen ugy mintha egyutt lennenk , erre a szulok nagyon boldogok lettek h fium van, de nincs semmi koztunk nem fekudtem le vele s nem is lesz

mit csinaljak h fagadjanak el h lezbi vagyok


2010. márc. 3. 15:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
61%

ismerkedj fiúkkal! Sokkal jobb fejek, mint a lányok (persze lány bnők nélkül nem tudnám elképzelni az életem mert vannak dolgok amik csajos dolgok..)

17/L

2010. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
52%
Majd, ha a te gyereked lesz leszbikus vagy meleg akkor mond ezt! Feltétel nélkül szereted, de vannak szülők akik egyenesen szégyenlik,mert mint említettem nem ez a természetes és senki nem kívánná a másiknak, hogy egy ilyen gyermeke legyen, mert ezzel nem kellemes együtt élni.
2010. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%
Te komolyan egy olyan helyen teszel fel ilyen kérdést, ahol a legtöbb, amit remélhetsz, hogy belekötnek abba, ha pontosvessző helyett vesszőt teszel, és látatlanban elmesélik, hol és miért siklott ki az életed? Ugyan már. :)
2010. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%

"hogy egy ilyen gyermeke legyen, mert ezzel nem kellemes együtt élni."


jót nevettem, köszi..:D

2010. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ha fiatal, akkor aggódnak, hogy talán ők neveltek félre. (bár mi tudjuk, hogy ez 90%-ban nem ezen múlik) Ha idősebb, akkor pedig csalódottak, mert hát nem lesz nagy esküvő, unoka meg miegymás. Nálunk, vidéken bármilyen dolog elfogadásánál elsődleges szempont a szomszédok véleménye. Hiszen nem mindegy a Julis kit lát az ablakból hétvégente jönni-menni. Félnek, hogy kellemetlen helyzetbe, úm. szégyenbe hozod őket. A középkorú emberek jelentős részénél a leszbikusság még ma is egyenlő a férfias alkattal rendelkező, fiúsra nyírt hajú, harsány, magamutogató emberrel.
2010. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mi van most? Nagy Divat ha leszbi valaki???Lassan már nem lesznek heterok csak leszbik és melegek???
2010. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi idióta, nem nincs több meleg és leszbi, nem kell beszarni. Csak úgy gondolják, van annyira felvilágosodott a világ, hogy el merjék mondani, hogy milyenek valójában. De nagyot tévednek.


Ha nekem lenne meleg a gyerekem, örülnék. Nem érdekelne, hogy ki mit mond. Az ÉN gyerekem, halálosan szeretem, és egy olyan pitiáner dolog, mint a szexuális vonzalom, nem kavar ebbe bele. Le is köpném magam, ha ennyire gusztustalan lennék.

2010. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de honnan tudod,hogy tényleg leszbikus vagy-e ha még nem is voltál fiúval?Lehet,hogy ez a kérdés idiótán hangzik számodra,de nem egy esetről hallani,ahol csak ez volt a "gond".Ok,úgy ÉRZED testiekben nem vonzódsz egy fiúhoz,de honnan tudod,ha még ki sem próbáltad,h milyen érzés?Lehet hogy valami nagyon megváltozna benned,ha a gyakorlatban is tapasztalnád.A lelki dolgokra meg szerintem nem kell rátérni,mert egy fiú is lehet olyan kedves,mint egy lány,ez nem nemfüggő,embere válogatja.

Szerintem csak azután jelentsd ki,ha ezek után is így érzed.A szülők is érthetőek valahol,persze,hogy nem örülnek neki,te sem örülnél,ha a gyereked más lenne.De biztos,hogy ettől függetlenül ugyanúgy szeretnek téged.

2010. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mint egy étel, hogy "de legalább kóstold meg". Ha valakit nem vonzanak a férfiak akkor miért erőltesse magára? A heterók érzéseit sem kérdőjelezi meg senki még akkor sem ha szüzek. Ha azt mondja valaki, hogy utálja a pasikat, bunkók, inkább nőt akar, azt lehet/kell győzködni, hogy nem mind egyforma, de ha valaki nem érez vonzalmat az egyik nem iránt, akkor ne kelljen már mindenképp szerveznie egy napot, amire undorral gondolhat vissza egész élete során.
2010. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg senki ne mondjon véleményt a számára ismeretlenről olyan alapon,h ő milyennek képzeli el.Ha utána is ugyanazon véleményen lesz,akkor ok.Az ember sem ismerheti feltétlenül jól saját magát.Csupán ennyit akartam mondani,szerintem semmi erőltetés nincs abban,ha kipróbálja.
2010. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!