Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbi vagyok . A csaladom...

Lezbi vagyok . A csaladom miert nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés

Regota lezbi vagyok , csak lanyokkal voltam eddig, utalom a fiukat is. A csaladom nem tudja elfogadni h en ezt valasztottam magamnak, ebben akarok elni s megmaradni . az egyik legjobb fiu baratomat megkertem h tegyen ugy mintha egyutt lennenk , erre a szulok nagyon boldogok lettek h fium van, de nincs semmi koztunk nem fekudtem le vele s nem is lesz

mit csinaljak h fagadjanak el h lezbi vagyok


2010. márc. 3. 15:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
Bunkók meg lányok/fiúk,fiatalok/idősek között is vannak egyaránt.Nem a nem határozza meg.Ez a "fiúk bunkók" max. egy 12éves szájából hangozhat még elfogadhatónak...
2010. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, nem akarok a világért se közbe szólni, de megnézném én azt a szülőt, aki örömkönnyeket ejt, csak mert meleg a gyereke. Ne haragudj ez így nem is tudom elmondani mennyire kétesen hangzott. Sírjak vagy nevessek ezen a mondaton? Komolyan nem tudom eldönteni.
2010. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja. Örülni azért túlzás. Leszbikus létemre először én is kiakadnék, ha kiderülne, hogy meleg a gyerekem. Ez minden szülőnek rossz, már csak azért is, mert így ki van-lesz téve mások támadásának a gyereke.
2010. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

25 eves vagyok, eltudom donteni a magam sorsat nem kell a szulok eldontsek, meg van ket testverem rendezzenek nekik nagy eskuvoket, en mindig felre voltam teve a csaladbol


inkabb maradok leszbi orok eletre

2010. márc. 6. 06:46
 25/37 anonim ***** válasza:
29%

Ja te vagy a teve a családban!

Szép teljesítmény egy tevétől,hogy ide ír!


Istenem ,kérlek,ha egyszer bármelyik lányom leszbikusságra adja a fejét,ilyen primitív egysejtűtől mentsd meg őket!


(Miért van,az,hogy a nagyon ostoba emberekből lesznek a homoszexuálisok?Tudja ezt valaki?Véleményem szerint az okos ember fel tudja dolgozni a problémáit.)

2010. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem azért ne ess túlzásba! Nem minden meleg primitív. Sőt! Ismerek meleg tanárt és jogászt is. Csak hát róluk nyilván nem mondod meg ismeretlenül, mert nem írják a homlokukra. Nekik nincs szükségük arra, hogy ezzel hívják fel magukra a figyelmet. Hanyan megkérdezik ezen az oldalon, hogy az orális szextől lehetnek e terhesek?! Azt hiszem ők is elég ostobák, mégsem mondja senki, hogy azért mert heteroszexuálisok.
2010. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
66%

Attól,hogy valaki tanár vagy jogász,nem biztos,hogy ki van mind a négy kereke.

Sajnálom én még nem láttam egy meleget se,aki agyilag tiszta lett volna.De ha a "híreségek" között szétnézel,ott se nagyon van.

Szegény Freddie Mercury ugye hát,khm,aztán a mai közül Steiner K.Meg a Paris Hilton imitációja...szóval nem egy IQ vitéz egyik sem.

2010. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ugyis beletörödnek meg a lányuk vagy igyis ugyis fogadjanak igy el sajna nem jó de nem lehet erőltetni mást!
2010. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nincs ki mind a négy kereked. Nem láttál még... ilyen alapon sok minden más sem létezik, mert te még nem láttad. Az az ügyvéd és a jogász is rendkívüli ember és az írásaid alapján nálad százszor értelmesebb mindkettő. A normális melegek pedig nem fogják egy olyan orrára kötni a dolgot, aki láthatóan nincs olyan szellemi színvonalon.
2010. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Jodie Foster

Ellen DeGeneres

Portia DeRossi

Jane Lynch

Kelly McGillis

Wanda Sykes

Rosie O'Donnell

Marlene Dietrich (bi)

Greta Garbo (bi)

Michael Urie

George Cukor

Tim Gunn

Neil Patrick Harris

John Barrowman

George Takei

Nathan Lane

Joel Schumacher

Chris Colfer

T.R. Knight

Bryan Singer


Csak akiket ismerhetsz.

2010. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!