Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig izgalmas egy nő, amíg...

Addig izgalmas egy nő, amíg hideg és "elérhetetlen"?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: találkozgattam egy férfival egy ideig. Barátnője van, de elmonds szerint nem jó a kapcsolatuk. Viszont egy gyáva ember, aki nem meri a biztos langyos vizet felrúgni a bizonytalanért. Az utolsó találkozó alkalmával egyértelművé tettem, hogy én tovább a kettős játékot nem vagyok hajlandó csinálni, nem leszek a szeretője, de másban benne lennék. Egyértelműen nem mondtam ki, de evidens jeleket adtam. Ezzel vajon elvesztettem azt az izgalmat, ami elmondása szerint vonzó bennem, hogy "nincs rá szükségem" és kb le se szarom? Azóta nem keres ugyanis, és elvileg azért, mert azt mondta próbálja rendberakni a kapcsolatát.
2010. márc. 3. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszted el a varázsod, amikor először hagyod, hogy hülyét csináljon belőled. Amíg kitartasz az elveid mellett, addig vagy vonzó, pont ugyanúgy, mint ahogy pasiban is a határozottat keressük, nem a kedveset.
2010. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyébként meg hogy lehet ilyet mondani, hogy attól vagy vonzó, hogy nincs rám szükséged?! Mondja a haverjainak, ha így is gondolja...Szerintem a többin ezek után már nem is érdemes tökölnöd
2010. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Te erre még időt is pazaroltál? Semmi köze a leírtaknak a hidegséghez! Csupán arról van szó hogy egy szerető kell neki aki hagyja hogy kihasználják. Te erre már nem vagy jó, ő nem akarja a kapcsolatát otthagyni, ezért keres másik nőt aki benne van ebben h a szeretője legyen. Ez egyértelmű. Nem értem az olyan nőket akik egy ilyennel még komolyabb kapcsot is akarnak. pfuj
2010. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
addig jó voltál neki amíg nem akartál komolyabb dolgot. tehát csak egy kis kirándulás voltál neki. persze az újdonság mindig izgalmasabb, de ha egy pasi tényleg akar/szeret valakit akkor nem csak addig kell neki a nő amíg elérhetetlen. te szerető voltál, nem pedig a szerelme.
2010. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


és igen tudom, sok mindenben lehet igazatok van, de nem ismeritek ,engem sem, a körülményeket sem. miért olyan elképzelhetetlen, hogy tényleg "csak" egy gyáva alak, aki nem meri a bnőjét a bizonytalanért otthagyni és nem arról van szó, hogy csak szeretőnek kellettem. Számos alkalommal ÉN hívtam fel a lakásomra, hogy ott beszéljük át a dolgokat stb, és nemet mondott. Ha a szexre menne, meg h a szeretője legyek, akkor ezeket az alkalmakat miért hagyta volna ki?

2010. márc. 4. 19:05
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez esetnem sem stimmel vmi körülötte, sőt így még inkább fura.. Sztem ne ez alapján a furcsa ember alapján általánosíts a többi pasira.

Így döntött, elszalasztott téged a gyávasága miatt..

2010. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*esetben
2010. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
igen, fura, ebben az egyben biztos vagyok...és igen elszalasztott...bár, még egyáltalán nem vagyok túl rajta, szóval, ha vmi csoda folytán összeszedné magát és megkeresne, nem utasítanám el...sőt
2010. márc. 7. 18:05
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem megijedt attól, hogy dűlőre szeretnéd fordítani a dolgot, mert ő még nem döntötte el, mi legyen a jelenlegi kapcsolatával. Nem akarja a másik nőt elhagyni, inkább szeretné, ha rendbe jönnének a dolgok. Nem hiszem hogy gyávaságról lenne szó. Talán még nem tudja mit akar.
2010. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

nem én akartam dűlőre fordítani a dolgot, ő kezdte el mondani...

végülis lehet igazad van, mert ő is ezt mondta, kéne neki 2-3 hónap eldönteni mit akar. de azt is mondta, hogy már most érzi a szíve mélyén,h a kapcsolata meghalt és nem fogják tudni rendbehozni.

szted akkor mi a teendőm? tiszteletben tartani, amit kért, 2-3 hónapig ne keressem, rendezze le magában és, ha eldönttte ő, akkor úgyis fog keresni? vagy keressem én?

2010. márc. 8. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!