Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig izgalmas egy nő, amíg...

Addig izgalmas egy nő, amíg hideg és "elérhetetlen"?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: találkozgattam egy férfival egy ideig. Barátnője van, de elmonds szerint nem jó a kapcsolatuk. Viszont egy gyáva ember, aki nem meri a biztos langyos vizet felrúgni a bizonytalanért. Az utolsó találkozó alkalmával egyértelművé tettem, hogy én tovább a kettős játékot nem vagyok hajlandó csinálni, nem leszek a szeretője, de másban benne lennék. Egyértelműen nem mondtam ki, de evidens jeleket adtam. Ezzel vajon elvesztettem azt az izgalmat, ami elmondása szerint vonzó bennem, hogy "nincs rá szükségem" és kb le se szarom? Azóta nem keres ugyanis, és elvileg azért, mert azt mondta próbálja rendberakni a kapcsolatát.
2010. márc. 3. 22:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én semmiképp sem keresném.. A 2. helyre helyezett téged, kb ez is 'ló nincs jó a szamár' helyzet.

Ő a bnőjével van elmondása szerint egy rossz kapcsolatban és egyértelmű h őt szereti jobban mert téged meg így csak otthagy kételyek között. Én nem mennék egy olyan pasi után aki semmibe vesz, most az lényegtelen h gyávaságból vagy más miatt.. Ha összejönnétek és elmúlna a szerelem akkor ottmaradnál egy ilyen lúzerrel, teljesen kiábrándulnál. de amúgy eg az is lehet h felhívod és hívogatod 1 évig vagy több évig is akár és ő még akkor sem fog kilépni a mostani kapcsolatából, hisz a jelenlegi párját szereti és nem akar kilépni.

2010. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

nézd, sok mindenben lehet igazad van.

de mennyire szeretheti, ha egy másik nővel, akit félé éve sem ismer, beszéli ki a kapcsolatukat, szeretkezik vele, ajándékot vesz neki, kedveskedik neki, több hónapon át naponta 2-3 órát komunikál vele, hajnal 3kor ír neki, mert hiányzik neki és nem bír aludni.


ez tény, hogy a barátnőjével maradt, de nem szerelemből, hanem esetleg megszokás, ragaszkodás,a változtatástól való félelem és mert olyan típus, hogy mindig ad egy utolsó utáni esélyt is mindennek, így a kapcsolatának is.

2010. márc. 8. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!