Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok a harmadikat?

Vállalnátok a harmadikat?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok, van két nagyobb fiúnk ( 11 és 7 évesek) Én elmúltam 40 és most úgy tűnik jön a testvérke.

Vállalnátok? Meg van mindenünk, megélünk. Igaz van problémánk bőven és nem egyszerű úgy, hogy a nagy auti és lakáseladásban költözésben iskola kezdésben vagyunk... de most dilemmában vagyok mi van ha tényleg jön? Vállajuk?



2015. júl. 11. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem igen. Azt még senki sem bánta meg, hogy vállalta, de azt hogy elvetették azt már sokan...
2015. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

En 40 felett, egy fokozott figyelmet igénylő gyereke mellett már nem vállalnék gyereket.

A problémák a párkapcsolatban is vannak, vagy az stabil? Ha stabil és a ferjed is szeretné, anyagilag meg tudjátok oldani, akkor vállaljatok

2015. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Oh, dehogynem első, csak azt nem fogja megosztani a vilaggal
2015. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Ja, 1-es, ezért fordul elő, hogy egyesek kukába dobják, mások lehúzzák a WC-n, vagy egészen egyszerűen falhoz verik, megfojtják a csecsemőjüket... mert ők se bánták, hogy vállalták, nem igaz?


Kérdező!

Ezt csak te tudhatod, hogy a jelenlegi egészségi állapotodban, anyagi helyzetetekben képesek lesztek-e vállalni, ill. a kapcsolatotok is elbírja-e majd a harmadikat!

Én nem szívesen vállalnék 40 felett. Alatta is bőven megerőltető volt fizikailag.

2015. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

"magamból kiindulva" már nem vállalnám be 40 évesen.

Ugyanis 10ev múlva a legkisebb mar 17 eves lesz....amit most szülnel az csak 10eves lenne te viszont mar 50.


Nem biztos hogy 3.5ev múlva lenne kedved babusgatni nap. 24 órájában a gyereket., aki rohan futkos a házban stb..

2015. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha a problémák nem közted és a férjed között vannak és ő is szeretné, akkor igen.

Egyébként nem hiszem, hiszen csak még rosszabb lenne a kapcsolat.

De nem tudom igazán, nem tudom, hogy el tudnám-e vetetni.

De ha a férjed nem akarja, akkor rá sem lehet ráerőltetni.

2015. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs anyagi gondotok,és nem érzitek úgy,hogy ez a gyerek csak púp lenne a hàtatokon,akkor vállaljátok nyugodtan :)
2015. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
70%
Én biztosan vállalnám.
2015. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

En a parommal 3 gyereket szeretnek. Jelenleg 32 eves vagyok az elsonk 3 honapos. A terveink szerint a 3 madikat 40 korul fogjuk osszehozni.


Csak azt akartam leirni, hogy en nem gondolkoznek ezen a helyedben.


Amugy meg, anyosom mindig azt mondta, a leves lehet egy bogre vizzel tobb, szoval johet, ha akar. :-)

2015. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan vállalnám. Ha meg már megfogant, akkor végképp.
2015. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!