Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apam noje haborgatja az...

Apam noje haborgatja az anyamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apamnak volt egy noje,2honapig kulon voltak a szuleim, aztan kibekultek, most meg a kurva haborgatja az edesanyam, nagyon csunya dolgokat mond es talal ki anyam teljesen ki van bukva es ezer csaladi cirkusz van. Emailt kuldott a kurva az anyamnak, mi tehetnek hogy ez megszunjon? En nem biro
2008. szept. 3. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek apuddal, hogy állítsa le a nőt. Ha pedig nem hat rá, vagy nem akar vele beszélni, akkor jelentsétek fel zaklatásért vagy nem tudom.
2008. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
apam nem akar beszelni vele, a no pedi anyamat akarja feljelenti sertegetes miatt..egy parszor o is odamondott neki, ez azt hiszem remenytelen helyzet, nem tudom mit kezdjek, vegtelenul szarul vagyok
2008. szept. 3. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, félre ne értsd, nem a nőt akarom "védeni". DE! A szart apukád kavarta, neki kellene helyre hozni. Alapvetően a szüleid között van feszültség, a nő csak belecsöppent a képbe. Nem? Én nem tudom, hogy kurva-e, de elképzelhető, hogy ő is dühében cselekszik, meg írogat email-eket... Most azért jutott ez az eszembe, mert épp egy hasonló sztorit hallottam a napokban ismerősöktől, és abban is a pasi volt nyakig a hibás, az asszony háta mögött "behülyített" egy csajt, utána meg mosta kezeit... Szerintem neki kellene kézbe venni a dolgot. Ha végképp nem megy másképp, akkor feljelentés! De semmiképp ne te idegeskedj ezen, bár tudom, hogy csak anyukádat próbálod védeni.
2008. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
normalis hogy apam hibas hisz o ment bele, de most nem is ez a lenyeg, csak az h tonkreteszi a csaladunkat ez a no, es nem tudommit tegyek
2008. szept. 3. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezt írom, hogy te nem sok mindent tudsz tenni (sajnos). Maximum veszekedni lehet, meg beolvasni a nőnek, de te is tudod, hogy ez csak olaj lenne a tűzre, ha tényleg ilyen dili a csaj!! Ezt a szüleidnek kell elrendezni. Egyébként megértem, hogy szenvedsz, csak sajnos tehetetlen vagy ebben az esetben. Max. annyit lehet tenni, hogy anyukád nem törődik ezzel a picsával (legalábbis tegyen úgy, hogy leszarja), akkor valószínűleg hamarabb lekopik. Ha reagál a baromságaira, akkor sose lesz vége a vitának.
2008. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de a látszat néha csal. Nem a nő teszi tönkre a családotokat, hanem apukád. Ő a hunyó!!! Csak te elfogult vagy vele szemben, és könnyebb utálni azt a nőcit. Most minden apukádon múlik: ha meg akarja menteni a családot, akkor eltakarítja ezt a nőt a francba!!
2008. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

18 vagyok.es sajnos anyukamat nagyon felidesgesiti a no es nem tudja le sem szarni nemolyan eros, apukam kene megmondja neki, hogy hadja abba?

felek hogy nem sikerul ha megmondomneki hogy mit tegyen, most is veszekednek, vagyis anyukam mond es apukam hallgat, es nem vedem apukam, csak en megbocsajtottam neki, mert o az apam,es az az igazsag hogy az anyam nem egy konnyu eset, nagyon sokszor kiborul piti dolgokon, es ez nem a cirkusz hatasara mer azelott is ilyen volt.neha nagyon durva es nehez elviselni

2008. szept. 3. 22:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írom, hogy te nem sokat tudsz tenni. De azt megértem, hogy nagyon szenvedsz ettől az egész helyzettől. Igen, nagyon fiatal vagy még, és elfogult, nyilván a szüleidet szereted, az idegen nőt utálod, oké, de itt nem csak a nő a hibás. Tudom, hogy nehéz hibáztatni azokat, akiket szeretünk. És rendes vagy, amiért így kiállsz a szüleid mellett. Csak az van, hogy ebben a korban még ŐK a felelősek ÉRTED, és nem fordítva!!! Most őszintén, ők mennyire vannak tekintettel arra, hogy ez a családi cirkusz téged ennyire kiborít...? Éppen olyan életkorban vagy, amikor nagyon érzékenyen reagálsz mindenre. Most még csak a saját szemszögedből tudod látni a világot... De tudod, mindenkinek a maga keresztjét kell cipelni... És ez most a szüleid keresztje... Valahogy próbáld velük megértetni, hogy azért rád is legyenek tekintettel, és ha másért nem, miattad tegyenek pontot az ügy végére. Remélem, nem haragszol, de ez a véleményem.
2008. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom, csak annyi az egesz hogy olyan tipus vagyok hogy utoljara gondolok magamra, azt szeretnem a legjobban hogy ok legyenek jol aztan en megoldom magammal, csak nem tudom hogyan lehetne, olyanrol nem tudtok hogy emailon le lehetne tiltani valakit mert tudom anyukam jelszavat es akkor ezt megtehetnem
2008. szept. 3. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
szeretlek
2008. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!