Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen kivagyok

Mit tegyek? Teljesen kivagyok

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sose volt gyerekszobám.. úgy értem hogy vagy anyáékkal, jelen esetben pedig mamával kell egy szobában lennem:'(

Szép házunk van,csak az a baj h nem jó az elosztása.. 3 szobás, egy anyáéké, mamáé, és van egy harmadik ami azért nem lehetne az enyém, mert középen van és át járkálnának rajtam:( mert egymásból nyílnak a szobák.

Tényleg mindenem megvan, kivéve egy saját szobát. Nagyon ciki hogy sose volt egy saját kis terem, pedig szükségem lenne rá.. úgy tanulok h mama kikapcsolja a tévéjét, vagy kimegy..

Nagyon bánt, hogy apának van egy másik háza, benne lakott papám de meghalt nemrég, és felújítja több millióért, és kiakarja adni:( ami nem lenne baj, de miért nem veszünk egy másik házat?! elég sokat ér, majdnem 20milliót:(

Mit tegyek? ezt már nem bírom, elköltözni se tudnék mert még kiskorú vagyok, nem dolgozom, gimnázium után is egyből megyek főiskolára:S

(Most is mama horkol, állandóan.. és nem tudok aludni, egész este fent vagyok, laptopozok.. egész nyári szünetben nappal alszom ha tudom.., már ott tartok h kijöttem a konyhába párnával:S anyáék kijöttek, ittak és mondták h jóéjt.. le se szarták:( mit tegyek? segítsetek


2015. júl. 18. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szülinapodra kérj saját szobát:)
2015. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) de nincs hely..:)
2015. júl. 18. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
mamád nem tudna kiköltözni?
2015. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Attól nem tudsz aludni, hogy horkol? Próbáltad füldugóval? És esetleg nem lehetne leválasztani a mama szobájáról egy kisebb részt valami paravánnal vagy könyvespolccal? Barátnőméknél könyvespolc volt sűrűn telerakva és az választotta el a két gyerek kuckóját.
2015. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Fogjál néhány vályogtéglát és kezdj el építkezni xDD

Nem, amúgy ez tényleg abszurdum. Nekem egy baromi kicsi szobám van, összesen kb. 8-10 nm, és anyám mindig beszólogat, hogy miért nincs rend..(azért, mert ha gépezni akarok, ki kell pakolni mindent, és az ágyat ilyenkor asztalnak használom xD van asztalom csak kicsixd)

DE van egy privát zónám. A szobának melyik részén van az átáró? Lehet, hogy egy részét el kéne keríteni gipszkartonnal, vagy csak simán függönnyel... Füldugót meg kapsz a patikában, vagy pedig vegyél vattát, nekem az használt. Bár én eleve egy kicsit süket vagyok, szóval... :)

2015. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A szobába amiben lehetnék, abba nyíllik a szüleim szobaajtaja, nem tudom értitek e :S de azt nem lehetne megcsinálni mert nem tudnának akkor kijönni :S

Mama szobája(miénk) pedig beépített bútoros és ha elválasztanánk nekem marha kicsi helyem lenne, nem férne el egy ágy sem:( füldugóm volt, de feltörte a fülem, nem aludtam benne jól :S

2015. júl. 18. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem ertem.. Jobb a mamaddal allandoan egy szobaban lenni, mint a kozepso szoaban, ahol neha atjarnak?

Ejjel amugy sincs maszkalas, akkor nem lenne neked jobb ott aludni, mint a horkolo mamad mellett?

De ha nem akarsz atkoltozni abba a szobaba, attol meg atmehetnel oda tanulni, hogy ne zavarjon a teve.

2015. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
anyáék nem akarják hogy a harmadik szobába legyek:/ nekem jó lenne, de sokat járkálnak, apu szinte egész nap bemegy kimegy.. és ezt nem akarják.. :S
2015. júl. 18. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg az hogy mama az átjáróházba alszik / lak? Te pedig maradsz ott ahol vagy?
2015. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Más meg a testvérével él együtt (én 23 évig voltam így), az meg még idegesítőbb is, mint egy nagyszülővel. A mama legalább észreveszi magát, ha zavar.


Azt nem lehet amúgy csinálni, hogy éjszakára kimész az első szobába aludni, nappal meg a szobádba vagy?

Így aludni is tudsz, meg pénzt se kell költeni átépítésre.

2015. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!