Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az egész...

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek, ha az egész család engem szekál folyton és én vagyok folyton a rossz?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves fiú vagyok. Anyám apám és testvérem jehova tanúja én ne mvagyok az, kijelentettem már 13évesen, hogy nem akarok az lenni, de folyton én vagyok a s..r szemét mindenért, engem b...ogatnak folyamatosan, és már nem bírom elviselni, csak mert én nem vagyok jehova tanúja, és már nekem esik rosszul, hogy az egész család ellenem van, már szinte padlón vagyok, most telt be nálam a pohár 17 év után, nemtudom mit tegyek, amióta dolgozom anyám nem pénzel semmit se felém, ma kölcsön kértem volna tőle, mert mennék fesztiválra, és agusztusba kapok fizetést, és addig fesztiválra kölcsön kértem volna, de még adni se ad, oldjam meg én magam ahogy akarom, ha kell uzsorától meg ilyeneket mondott, belül nagyon rosszul esik, de valamiért gyűlölöm őket, és már annyira képtelen vagyok ,hogy itt is felteszem a kérdést hogy mit tudnék cselekedni... Úgy érzem magam kb, mintha elkéne itthonról költöznöm. Mit tegyek? Azt mondhatjátok, hogy béküljek ki velük stb, ne mfog menni ... Van valami ilyennel foglalkozó ember vagy akármi? Vagy már azt se bánnám ha elvennének tőlük

#jehovacsalád
2015. júl. 21. 17:38
 1/10 anonim válasza:
44%
Mi az a Jehova tanúja?
2015. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy vallás...
2015. júl. 21. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan helyzetben vagy, mint ez a kérdező: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Sokat nem tudsz tenni, tényleg csak gyűjteni tudsz arra, hogy majd elmehess, sokkal több megoldást itt sem adtak. Esetleg ismerkedj ezzel az emberrel, tényleg ugyanabban a helyzetben vagytok :)

2015. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Annyira undoritoak a jehovak. Tenyleg hazrol hazra jarnak mindenkire eroltetik a szr hituket. Teljesen megertem hogy nem akartal csatlakozni hozzajuk. Tenyerbemaszo banda. Hihetetlenek a csaladtagjaid hogy nem kepesek felfogni hogy te nem akarsz az lenni.

Igazabol annyit tehetsz hogy mivel van munkad megprobalsz sporolgatni aztan huzas otthonrol. De mivel az alberlet draga tobben kellene kivennetek.. :)

22l

2015. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Jelensd fel oket vagy csak mond nekik! Gyermekjogok! Jogod van hitet választani a szülők ebben nem akadályozhatnak, nem ítélhetnek el ez miatt! Titokban vedd fel amit csinálnak Bizonyiteknak
2015. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nemtudom mi itt a megoldás, de már belül lelkileg tönkre vagyok menve, élni sincs kb kedvem sokszor, 17 évet úgy éltem le ,hogy sose tehettem 100%osan azt amit akartam, ezért drogoztam 2éven át 14éves koromtól 16ig, most hogy már kondizom hálistennek letettem, de az ivást nem hagytam még abba
2015. júl. 21. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt tanítják, hogy szeretni kell mindenkit, hirdetik mindenhol, megkérdezheted tőlük, hogy lennének -e hajlandóak a saját hozzátartozójukra is alkalmazni gyakorlatban az elméletben hirdetett tanokat....
2015. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne is mondd nekem a Jehova tanúit! Nagyanyám nővérének öregkorára elment az esze és belépett. Mindig, mikor vendégségbe jön, mindig csak ezekről a marhaságokról beszél. Ordítozott a bátyám esküvőjén, hogy milyen emberek vagyunk mi, hogy a templomban tartjuk, tele van bálványokkal. Meg állandóan azt mondja, hogy ha majd eljön a világvége, akkor csak azok éli túl, akik ebben a hülyeségben hisznek. Aztán meg nemrég nagyapám beteg lett (hasmenés), és azt mondja, hogy már a végét járja, ez már a végzet hangja. Meg még egy csomó hülyeség. Minden rokonunk hülyének nézi, de ráhagyják, mert már öreg, el van menve az esze. Én sem bírnám ki, ha a szüleim ilyen őrültek lennének. Nincs valami normális gondolkodású rokon vagy nagyszülő, akihez mehetnél esetleg?
2015. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy mamám él már csak, de ő meg 84éves és nagyon nehéz bírni vele, ott se lenne jobb sajnos, esetleg nagynéném vagy unokatestvéremék, de ők messze laknak és nemtudnám itt hagyni ezt a helyet haverok miatt
2015. júl. 21. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

17 vagy, tehát igenis oda mész, ahová a szüleid elengednek. Amikor 18 leszel (tehát felnőtt), akkor már kedvedre fesztiválozhatsz, drogozhatsz, de addig nem.

Egyébként miben nyilvánul meg az, hogy szekálnak? Mi miatt? Úgy értem minden ok nélkül, vagy a piálás vagy ilyesmi az oka?

2015. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!