Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhességem miatt táppénzen...

Terhességem miatt táppénzen vagyok, amiért a családom elítél. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Anyósomon és apukámon nem vagyok meglepődve, tőlük erre számítottam.


De a többiek... jönnek azzal, hogy a terhesség nem betegség, hogy bezzeg xy a munkahelyéről ment szülni, 50 éve nem volt ennyi táppénzes kismama mégis egészségesebb gyerekeket szültek stb.


Már ott tartok, hogy senkit nem látok itthon szívesen, mert előbb-utóbb úgyis ide lyukadunk ki :-(


Tudtok valamit tanácsolni?


2015. júl. 22. 17:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a férjed kiállt melletted!:)

Ne is törődj másokkal.

Sok boldogságot!

2015. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

hát figyelj menjenek a fenébe, ök nem tudják milyen veszélyeztetettnek lenni.


én is dolgoztam tulhajtottam magam, lett is vérzésem, na onnantol táppénzre jöttem, merjen csak akárki akármit mondani, a te és a gyerek egészsége a legfontosabb, pláne ha volt vetélésed is már, johogy nem akarsz korházba kerülni megint..nem is értem,

pihenj csak sokat az a lényeg, én átérzem, feküdtem egy ideig én is csak szerencsére itthon, el nem tudják képzelni hogy milyen ez lelekileg

2015. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hála Istennek! A férjed egy épeszű ember! Nagyon jól tette!
2015. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33-as (is) voltam. Tudod kicsit szíven ütött a téma! A babád, a te és a saját nevemben kikérem ezt az egészet! Ugyanis én alig éltem túl a saját születésem! Anyukám nem az hogy táppénzen volt, hanem szinte végig kellett feküdnie a terhességet. Neki is volt előtte vetélése. Vércserézték szinte végig. Végül koraszülöttként születtem, császárral, tök lilán, 1,70/40-el. Egyáltalán nem volt biztos hogy megmaradok! Így is meg lehet szenvedni egy babáért, meg úgy is hogy csak úgy kipottyan.
2015. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!