Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban elnéznétek,...

Távkapcsolatban elnéznétek, ha a másik kielégíti a fizikai szükségleteket?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem bánnám, ha nem szeret bele senkibe... de ki tudja ezt garantálni?
2010. márc. 6. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Az én párom kamionozik és biztos vagyok benne, hogy már volt része ilyen "szükségmegoldásban" :S, amikor nem bírta ki a 4-6 hetet, hogy hazaérjen. De nem kérdezgetem, ő meg persze nem mondja. Amiről nem tudok az nem fáj. Ja és persze anno viccesen megjegyeztem neki, hogy ha annyira nem bírja ki, akkor legalább gumival, mert nem szeretném, ha valamit hazahozna. Hozzáteszem, utálja a gumit, sőt volt, hogy kipattogzott tőle. Tehát én egyből észrevenném, ha behatóbban történne valami. A két kéz érdekes megoldás lenne a részéről, mert négykézben jár.. :) azaz váltósofőrrel.. :)
2010. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia. az én párom rettentően ragaszkodó, hűséges. soha nem nézném ki belőle, hogy ilyet tenne. de amúgy én sem nézném el!

ő németországban dolgozott, havi 1x találkoztunk egy hétre, és tudom, hogy nem csalt meg... mindig mesélte, hogy a társai elmentek a night clubba, de ő otthon maradt, emiatt még cikizték is...


jelenleg is 250km van köztünk a munkája miatt, 2-3 hetente tudunk találkozni. most sem csal meg, tudom, érzem... akik igazán szeretik egymást, nem csinálnak ilyet, szerintem!

én nem bírnám elviselni, hogy máshoz nyúljon, vagy hozzá más érjen... ugyanigy magamra is értem, nem engedném, hogy más hozzám nyúljon!

2010. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy érted, hogy mással is kufircol? Mert úgy oké lenne, ha a szokásosnál gyakrabban nyúl magához. Nem vagyok perverz, de esetleg webcam szex a pároddal?
2010. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek a párommal. Egyetemisták vagyunk, fel sem merül ilyesmi. Szerintem nagy gerinctelenség és egyébként ízlés dolga az egész. NEkem nem lenne gusztusom valaki olyannal lefeküdni akit nem szeretek, apáromat sem aláznám meg. É s ő sem engem.

Ha nem működik a távkapcsolat, mert az egyik fél állandóan b.szni akar akkor szerintem semmi értelme.

Soha semmilyen körülmények között nem bocsájtanám meg a megcsalást...

2010. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért még azt szeretném hozzátenni, hogy nem két-három hétig vagyunk távol... nem is két-három hónapig... fél évig. Tudom, hogy ezt is ki lehet(ne) bírni. Tényleg elvárható ez egy férfitól? Vagy jobb, ha megelégszünk azzal, ahogy itt írta valaki, ha legalább vigyáz, hogy ne szedjen össze semmit. (egyébként vicces, kicsit, mintha magamat olvastam volna vissza, mert én is mondtam már ezt, hogy legalább gumit használjon, de ő is allergiás)
2010. márc. 7. 19:08
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én írtam a vigyázós dolgot. Szerintem ezt igazán azóta veszi komolyan a párom, mióta megvan a 2 gyerek, mert az ő egészségük még fontosabb. Tehát, ha más nem, azért rájuk tekintettel van és nem csinál "hülyeséget".

Amúgy természetesen én is bízom benne, de ugye az ördög és a férfi nem alszik :)

2010. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!