Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért éli meg...

Sok szülő miért éli meg kudarcként, ha a tizenéves gyereke csak feketében, bakancsban jár és rock zenét hallgat? Vagy kinövi a gyerek, vagy 'úgy marad', esetleg a stílusa változni fog. Mi ebben a gond?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 19:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
8%
Ki szeretne ilyen idétlen gyereket de most komolyan? :D
2015. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
10%
Hát én kifutnék a világból, ha a gyerekem ilyen selejtessé válna bármikor is! :D
2015. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%
Azert elik meg kudarckent, mert ugy gondoljak hogy biztos azert ilyen, mert valami nem oke vele.
2015. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
29%
Biztos nagy élmény lehet amikor rohasztó 40fokban leveszed a bakancsot és bejárja a lábszagod a lakást :DDDD
2015. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

aggódnak hogy ezek rossz előjelek és ki fog siklani az életed.

ha bizonyítod hogy helyén az eszed le fogják szarni milyen zenét hallgatsz, csak még nem volt időd rá hogy bizonyíts mert tini van.

kénytelen vagy ezt az időszakot átvészelni.

(tapasztalat)

35/l

2015. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
mármint "vagy" csak elírtam.
2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#1-es: jobb lenne, ha olyan lenne, mint a mostani fiatalok? Fiúban tipikus divat b&zi, aki szolizik, festi a haját, az egész hétvégéje a buliról, alkoholról szól, fűvel-fával... és még drogozik is.


Csajban meg pláza p_c$a, csak a márkás ruha (fiúkról is elmondható ugyan ez), csak követelőzni tudnak, nyávogni, tonna smink, magassarkú, végigd__ja őket a 3/4 város, a pia miatt a felére sem emlékeznek és még sorolhatnám...

2015. júl. 29. 19:36
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

ötös vagyok.

még egy kicsit gondolkoztam.

hát ja, valószínűleg egy idős lehetek kb a szüleiddel.

a mi időnkben is külön kaszt volt a rock kedvelő kategória, sértésnek vettük ha a diszkósok feketét kezdtek el hordani :D

a diszkósok és a rockerek között nagy volt az ellentét, ma már szerintem nem annyira szélsőséges ez.

ezért nem látod te nagy dolognak.

az ő idejükben viszont elítélték a rockereket a diszkósok és fordítva.

2015. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
9%
na és gondoltál már arra hogy egyszerűen csak normális legyél? Vagy ha nem rocker bakancsos legény vagy akkor csak narancssárgára szolizott drogos lehetsz?
2015. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
egyébként kedves kilences: miért, a rocker az nem normális?
2015. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!