Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy a...

Csak nekem furcsa, hogy a szülők válás után együtt veszik meg az iskolai dolgokat?

Figyelt kérdés

Párom 5 éve vált el. Az elején nagyon rossz volt a kapcsolatuk, ezért alakult ki ez a dolog; így nem anyuka vette meg a dolgokat és szólt hogy mennyit kell fizetni, hanem közösen döntenek és nincs vita.


Jövő hétvégén mennek. Nekem ez kicsit furcsa.


Mi a véleményetek?


2015. júl. 26. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez lenne a normális!!!! Elvégre a gyerek közös.
2015. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy a gyerek miatt olyan kötelék van közöttük amit te soha nem fogsz tudni megváltoztatni. Mindketten látni akarják hogy meg van minden és gondolom ott helyben el is felezik a költségeket. Törődnek a gyerekkel. Szerintem nem fura, ha tényleg csak ennyi a történet és máskor nem járnak össze annyira.
2015. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa? Féltékeny vagy, vagy mi? Nem wellnessbe viszi hanem vásárolni a közös gyerkőcnek. Te is minek kezdtél elvált, gyerekes apukával ha nem bírod elviselni hogy az anyjával is tartja a kapcsolatot a gyerek miatt?
2015. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gyanús nekem is, nem normális dolog!! Itt valami lappang a háttérben, én azt mondom! Esetleg kövesd őket, vagy magándetektív felfogadását is megfontolnám a helyedben. Vagy kend be festékkel a párodat úgy, hogy ne vegye észre, és akkor a volt feleség színén láthatod majd, hogy történt-e köztük valami!
2015. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
De hülye vagy négyes! :)))
2015. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
4-es válaszolóé a legtutibb! :D Igaza van, mégha ironizált is!
2015. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Az én szüleim 9 éve elváltak, és szinte mindenhova együtt mennek és a velünk kapcsolatos dolgokat együtt intézik. Legjobb barátok.

Pedig anyának van barátja.

2015. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a furcsa? Két szülője van a gyereknek.
2015. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális.
2015. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Senkit nem ismerek, aki ezt csinálná. A nő megveszi a dolgokat, ha úgy állapodtak meg akkor az apa fizeti a felét. De minek kell oda az apa? Elég vicces, hogy egy nő nem tudja megvenni ami a gyerekeinek kell, szüksége van ehhez egy férfire.


Én is elváltam, nekem is vannak gyerekeim.

2015. júl. 26. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!