Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen el lehet költözni...

16 évesen el lehet költözni otthonról saját lakásba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
ugyan, akkor én már 2 éve megtettem volna :DD
2015. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Csak szülői vagy gyámhivatali beleegyezéssel.
2015. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

nemlehet.

Csak ha szülő engedélyezi

de őszintén mi a fasz*ak akarsz te elköltözni??

megnézem hogy eltartod magad

2015. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék elköltözni, mert valószínüleg anyukám el akar költözni külföldre és én nem szeretnék menni. Apukám meg már régóta kinn dolgozik és nem jönne haza miattam. És vagy ez vagy gyerekotthon és akkor már inkább ez.:)
2015. júl. 5. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
ha ennyi eszed van, akkor hajrá. Más örülne, ha családostól élhetőbb országba költözhetne.
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy egyedül fogsz lakni. Mennyi pénzed lenne a megélhetésre és honnan? Minimum 150 ezer kellene ahhoz, hogy fenntartsd a lakást, egyél és némi ruházatot is vegyél időnként. Ennyi rendelkezésedre állna?
2015. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!