Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemel?

Szerintetek mit érdemel?

Figyelt kérdés
Mit érdemel az az ember, aki meglopja az unokájának a nagyanyját?! Már többször is előfordult, és ráadásul mikor számonkértük, a szemünkbe is hazudott. Hogy lehet így élni vele egy lakásba, vele egy háztartásba?! Szerintetek betegség, jellemtelenség, vagy egy gátlástalan csaló?! (5 éve élünk egy lakásban)

2015. aug. 19. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a kérdést. Mi az hogy az unokájának a nagyanyja?
2015. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
le kell vágni a kezét
2015. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem.Valaki meglopja az unokájának a nagyanyját?Egy másik nagyszülő?Vagy mi van?
2015. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én se értem ki kit lop meg. Viszont miért éltek vele együtt? Nem tudnék együtt élni olyannal a folyton lop. Mennyi idős az illető van hová mennie?
2015. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, rosszul fogalmaztam meg. Az mindegy hogy kinek a kije, egy családban élünk.
2015. aug. 19. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, hogy kinek a kije és az sem, hogy milyen jogcímen lakik ott, pl. lehet, hogy simán az ő lakása, kicsit máshogy néz ki akkor a sztori. Bár lopni sosem szép dolog.
2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de nem mondhatom el h kinek a kije...
2015. aug. 19. 14:53
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
akkor én meg nem tudok válaszolni :)
2015. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Papika a feleseget.


Vagy a gyerek anyjanak szuleikozul az egyik a masik szulo mamajat

2015. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom h betegség-e vagy csak ilyen ember. De mennyire biztos, h õ volt? Csak mert volt mâr olyan h tuti õ, de közben..Amúgy azt mondanám h voltam a rendõrségen, és kivizsgálják az ügyet, meg ha valami eltūnik megint, akkor 100% hogy megtudják majd mondani h ki volt. Úgysem tudja ezt senki h kamu. :) De nem az illetõnek mondanám, hanem nagy társaságban mindenkinek, mellékesen. Hátha visszatartja. Amúgy meg pontos sztori hiányában nem tudok többet segíteni, ugyanis nem mindegy h mit lopott, milyen viszonyban van az ottlakókkal. Pl. õ is ott lakik-e. Ha nem akkor ugye logikus h nem engedem be. Ilyenekre gondolok.
2015. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!