Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én fújom fel,...

Szerintetek én fújom fel, vagy tényleg gáz ez így?

Figyelt kérdés

Van 4 gyermekünk, a legnagyobb 9 èves. A szomszèdbab lakik a párom tesója, szembeb a másik tesó, plusz anyósèk. A lènyeg, hogy megcsörgetik a párom, ès ő ugrik, pl boltba, vagy ha egy tèvèt kell áttenni a másik szobába, eldugult a wc, elszökött a kuty, szóval csip-csup dolgok. Itthon alig van. Sokszor ha nekünk megy boltba, akkor is megkèrdezi őket, mi kell, de azt mondják, semmi. Majd ha hazaèr, kitalálják, hogy mègis menjen vissza, ès ő megy is. Miközben a házunkban festeni, falazni, szerelni kellene, de nem tud, mert folyton ugráltatják.

Annyit szaladgál, hogy dèl körül èr haza, kajál, majd annyira fáradt, hogy este 6-7 óráig alszik, majd tvt nèz, ès ennyi a napja. Itthon nem segít, a gyerekekkel nincs semmit.

Nem dolgozik, mert az agyvèrzèse miatt nem tud.

De nekem már elegem van. A saját ügyeimet nem tudom intèzni, nem jutok el orvoshoz, mert sosincs itthon, hogy vigyázzon a gyerekekre. Mindjárt suli, de mèg a tanszereket megvenni sem jutottam el.

Mit csináljak? Hogy lehet ezt normális mederbe terelni?

Hiányzik, hogy nem tudunk beszèlgetni, nem tudunk együtt lenni, sőt, annyira fáradt vagyok estènkènt, hogy nincs erőm szexelni sem vele. Idegileg kèsz vagyok.

Arról nem beszèlve, hogy 2 szobát festettem ki, 4 padlószőnyeget sikáltam ki, rendbetettem a hatalmas kertet, közben vègzem a teendőket, nevelem a gyerekeket. Teljesen olyan, mintha egyedülálló anya lennèk.

Közben múlt hèten műtöttek ki egy rosszindulatú daganatot belőlem, de szinte az utolsó percben, mert nem jutottam el időben orvoshoz. Plusz 10.-ère újabb műtèt van kiírva, mert van mèg egy.

Kèrlek adjatok tanácsot, mit tegyek.


2015. aug. 20. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, neked nem 4 gyereked van, hanem 5. Milyen viszonyban vagy a többi családtaggal? Készíts menetrendet a nagyobb munkákról és az előre tervezhető elfoglaltságokról (pl. a műtéted, ügyintézés, nagyobb bevásárlás), aztán hívd össze a famíliát, hogy ezek azok a dolgok, amiket meg kell oldani, ki mikor jön át hozzátok segíteni. az szép, hogy a család összetart, de ennek kölcsönösnek kell lennie, ne arról szóljon, hogy maximálisan kihasználják a férjedet a saját családja rovására.
2015. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek szültél 4 gyereket, ha mindig is ilyen volt?
2015. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bízz rá több feladatot (a gyerekekkel kapcsolatban is) és te ne csináld meg helyette, ha elmarad a részéről a teljesítés. Előbb-utóbb rájön, hogy neki a saját családjával szemben vannak kötelezettségei. Anyósék meg nyilván oda fordulnak segítségért, ahol azonnal ugrik valaki.
2015. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 ève az agyvèrzèse óta ilyen, előtte dolgozott, velünk volt. De azóta kifordult önmagából.

Köszönöm a tanácsokat.

2015. aug. 20. 11:10
 5/9 anonim válasza:

Ha hazaèr űlj le vele...beszèljètek meg...

Mond el neki mi bánt...szerintem meg fogja èrteni.:)

2015. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd kérlek, ha a párod az agyvérzése miatt lett ilyen khmm... könnyedén befolyásolható, akkor bizony neked kell helyretenni ezeket a csicskáztatókat, mert neki valószínűleg ez nemigen fog menni.


a) vagy ellentételezik a párod szolgáltatásait

b) vagy leakadnak róla


De addig is egy nagyon egyszerű dolog: ha hívják, akkor NEM ENGEDED. Ha valaki kérdezné: MERT DOLGA VAN ITTHON.

És ennyi.

2015. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
ha ilyen közel laknak a rokonok paszold le nekik a gyerekeket
2015. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem dolgozik, mert agyvérzése volt, de naphosszat futkorászik csipcsup ügyek miatt. Egészen addig, amíg egy "jóakarótoknak" ez fel nem tűnik. Ha futkozni, segíteni, segget nyalni tud, akkor dolgozni is. Azért erre figyeljetek oda, nehogy bajotok származzon ebből.

Ha valóban az agyvérzés óta ilyen, még orvoshoz is vinném, hogy segítsen neki visszatalálni magához. Lehet, hogy nem látszik, nem mondja, de szenvedhet ettől a helyzettől ő is. Beszélgetni kéne, esetleg a családot bevonni, ha már egy rakáson van mindenki.

Egyébként nem tűnik fel senkinek, hogy mi történik nálatok? Higy darabokra hullik a családod?

2015. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenki szerint normális így. Ma beszèltem vele, igazat adott nekem. Ez egy jó jel. A doki jó ötlet, beszèlek az orvosával, remèlem tud segíteni.
2015. aug. 22. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!