Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szülőmet válasszam?...

Melyik szülőmet válasszam? Vagy talán kolesz?

Figyelt kérdés
A szüleim elválltak és nemsokára 14 leszek tehát döntenem kell,hogy melyikükhöz költözzek.Apukámmal nem vagyok jó viszonyban,de mindenem megvan nála. Anyukámnál is mindenem meg van csak vele azért többet veszekszem.Melyikükhöz költözzek? Hülyesèg az hogy apámat választom és ő elenged koleszbe???Szerintetek? Akkor nem bántom semelyiküket. (azért apát mivel anya nem engedne)

2015. aug. 20. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi konkrétat nem írtál, csak azt, hogy anyáddal többet veszekszel. Válaszd valamelyiket, és a másikat látogasd meg hétvégéken.
2015. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Azert vagy attol mert Ok elvaltak, Neked megmaradtak a szuleidnek lenni. En a helyedben azt valasztanam, akinek a megvaltozott helyzetben tobb lelki tamogatas szuksegeltetik. Gondolom megviselte oket a hazassag felbontasa ... maradj azzal, akinek nagyobb szuksege van Rad es ne az onos celjaid vezereljenek.
2015. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig én annál maradnék, ahol jobb helyem lenne. Itt most nem feltétlen a pénzre gondolok, hanem pl. arra, hogy nyugodt körülmények legyenek.
2015. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom lány vagy.Akkor az anyukáddat válaszd.Ő kell hogy legyen a példaképed.Tőle megtanulhatod a háztartási munkát és főzést.Ha fiú vagy akkor aput válaszd.
2015. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 mennyire lehet példakép egy olyan anyuka aki belement egy sz*r házasságba?
2015. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem megvalaszoltad a kerdest.

Apaddal nem jo a viszonyod es elengedne koliba, viszont anyuddal egyenesen rosszban vagy. Akkor?

2015. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
KOLESZ hamarabb onnalo leszel
2015. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kollégiumba mennék..mint ahogy tettem is.
2015. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, hogy fiú vagy-e vagy lány? Én azt választanám, aki jobban szeret engem.
2016. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!