Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogai vannak egy...

Milyen jogai vannak egy nagyszülőnek?

Figyelt kérdés
Sosem kedveltem a menyem de a fiam miatt megtűrtem mert nálam laktak. Sosem dolgozott az a nő aztán mégis teherbe esett. Örültem neki. De teljesen kisajátította a fiamat. 3 hónapos volt a kisunokám mikor elköltöztek 200kmre tőlem. Ennek már 3 éve,ez idő alatt 2* láttam az unokám utoljára egy évesen. Tény hogy nem tiltja se a fiam se a menyem hogy lássam de nem fogok 200kmt utazni. Kértem hogy jöjjenek de menyem ilyen téren nem enged.Mindig azt mondja hogy én aki nagymama vagyok idegennek számítok a kicsinek. 3 éves az unokám de nem tudja kivagyok és ez bosszant. Ráadásul menyem megint terhes de megmondtam hogy nem tudok örülni mert azt a gyereket sem fogom látni úgysem. Kötelezhetem e a fiam és a menyem hogy ők jöjjenek hogy láthassam a kicsit?

2015. aug. 22. 23:07
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
73%

és a keresztelore már miért nem akartál menni? ..hát ennyit ér az unokád? kérelmeket kell benyujtani, amiket te elbirálsz és majd megjelensz, ha elegen -konyorognek- neked vagy mi??

mi tart vissza attol, hogy felulj egy buszra, vonatra?

2szer láttad az unokádat...hát nem sullyedsz el te szégyenedben?? na akkor te sem az a nagyi tipus vagy, aki ujságolja boldogan, hogy mostmár ul a pici, már lépdel..és integet...mert te pont lesz.arod, hogy mi van vele.

joságos kis feleséget kapott a fiad, máskulonben már a fiad se látogatna...

2015. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nekik nincs internetjük csak ilyen telefonjuk de én nem is értek annyira ezekhez a dolgokhoz. Nem vagyok rossz sem gonosz de nekem is vannak jogaim! Lehet hogy nemvagyok tökéletes de ő sem az.ahogy megszületett a kicsi már éreztem hogy költözés lesz hogy elveszítem a fiam és a kisunokámat is.és igazam lett. Olyan indokokkal jött ami szerintem nemvolt jogos. Például nem szolgáltam ki terhesen magas vérnyomása lett és feküdt egész nap.nekemez nem tetszett el is mondtam.
2015. aug. 22. 23:52
 13/47 A kérdező kommentje:
de láthatnám többszöris ha engedné a menyem hogy hozza a fiam!
2015. aug. 22. 23:53
 14/47 A kérdező kommentje:
azért nem akartam menni mert nem jövünk ki jól a menyem annyával.ugyanis tudom hogy részben neki is köszönhetem hogy elköltöztek.mert 1 hétig nálunk volt mikor megszült a menyem és láttam ahogy feltűnően sokat sustorgot a fiammal.
2015. aug. 22. 23:56
 15/47 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de az a normális, ha az ifjú pár elköltözik és a saját otthonukban élik a saját életüket. Ők már egy család. Szóval a menyedet sem bírod. Neked mindenkivel problémád van?
2015. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
79%

Uh, te nem látod a fától az erdőt.

Neked az a bajod, hogy átvette a szerepedet egy másik nő, és a fiadnak ez megfelel.

Ha minden este szöges korbáccsal verné a felesége a fiadat, ahhoz sem lenne közöd, ha a fiadnak az megfelelne.

Abszolut megértem, hogy nem eröltetik veled a kapcsolatot. És igen, ha látni akarod az unokádat, akkor megmozdulhatsz te is.

a fiad feleségét meg nem kell szeretned, de el kell fogadnod, hogy a fiad ót választotta.

2015. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
74%
Remélem tudod,hogy terhesség alatt a magas vérnyomás akár a kicsi életébe is kerülhet és pihenni kell miatta. (160 felett rögtön kórház). Én nem látok abban semmi rosszat,hogy megvan a pici és saját házba akartak költözni. Nálunk is én kezelem a pénzügyeket. És? A közös pénzünk (ha a férjem keresi akkor is,mert közös kasszán vagyunk) nemár az anyósom ossza be. Szép is lenne. Majd ha te támogatod őket. 200 km-t utazni pedig neked se olyan sok. Ha meg veszélyeztetett (én is az vagyok) majdhogynem fel se kelhet,mert a kicsivel játszik. Nekem is csak akkor értette meg a családom mikor 2 hónapot kórházba feküdtem. Ha a fiad boldog vele inkább ne szidd,mert ő se fog hozzád menni
2015. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Nem volt nekiolyan magas 150körül.mégis kórházba juttatta magát.mondhatnak itt akármit nem nektek kell keresztül menni ezeken. Ma is hívtam a fiam hogy ha jön szeptemberbe haza hozza a kicsit is de nem hozza mert hallottam a háttérbe a menyem ahogy osza az észt neki.mikor elköltöztek itthagytak mindent egy fillért se adtak nem érdekelte őket hogy nyugdíjig miből élekmeg.nem szent ott a menyem hiába mondják nekem.
2015. aug. 23. 10:19
 19/47 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező, te vagy az a típus, akit nem kívánok se anyának, se anyósnak! Házsártos, ronda boszorkány vagy, aki sértve érzi magát, mert az egy szem pici fia felnőtt, és önálló életet mer élni! És igazából mindegy, ki a menyed, neked a Boldogságos Szűz Mária se felelne meg, mert "teljesen kisajátítaná" szerencsétlen!

Inkább szállj magadba, és utazz, ha látni akarod az unokádat, ne egy 3 évessel utaztass 400 kilométert az úri passziód miatt!

2015. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
82%
És kívánok neked 150-es vérnyomást, csak hogy tudd, milyen is az. Nekem is volt, azért tudom, micsoda jó móka az.
2015. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!