Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogai vannak egy...

Milyen jogai vannak egy nagyszülőnek?

Figyelt kérdés
Sosem kedveltem a menyem de a fiam miatt megtűrtem mert nálam laktak. Sosem dolgozott az a nő aztán mégis teherbe esett. Örültem neki. De teljesen kisajátította a fiamat. 3 hónapos volt a kisunokám mikor elköltöztek 200kmre tőlem. Ennek már 3 éve,ez idő alatt 2* láttam az unokám utoljára egy évesen. Tény hogy nem tiltja se a fiam se a menyem hogy lássam de nem fogok 200kmt utazni. Kértem hogy jöjjenek de menyem ilyen téren nem enged.Mindig azt mondja hogy én aki nagymama vagyok idegennek számítok a kicsinek. 3 éves az unokám de nem tudja kivagyok és ez bosszant. Ráadásul menyem megint terhes de megmondtam hogy nem tudok örülni mert azt a gyereket sem fogom látni úgysem. Kötelezhetem e a fiam és a menyem hogy ők jöjjenek hogy láthassam a kicsit?

2015. aug. 22. 23:07
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
86%

Ha tényleg szeretnéd az unokádat és komolyan gondolod hogy annyira megterhelő az út, akkor te utaznál.

Felnőtt nő létedre elvárod hogy a 2 éves kicsit hurcolásszák 200 km-es úton? Ha neked megterhelő akkor egy kisgyereknek szerinted milyen?

Menyed jól tette hogy elköltözött tőled, ráadásul egyedül se hagytak, hisz ott van veled a lányod. Tényleg a lányod miért nem kísér el ha olyan nehéz egyedül az út? Miért csak a fiad egész családjának kéne megmozdulnia?

2015. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
És te a szülés után mennyit segítettél a menyednek? Gondolom az anyukája sokat. Most mennyit fogsz neki segíteni? Nyilván jól esne nekik ha felajánlanád. Ahelyett,hogy a fiadnak is a nejét szidod inkább próbáld elfogadni. Hidd el avval csak javíthatsz a kapcsolaton. De ha azt írod,hogy az nem olyan magas,meg,hogy kórházba juttatta magát....hát gondolom nagyon várta,hogy mehessen. Én most is benn fekszem a nagyon alacsony 145-s vérnyomásommal. Egy igazi leányálom.
2015. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%

"mikor elköltöztek itthagytak mindent egy fillért se adtak nem érdekelte őket hogy nyugdíjig miből élekmeg."


azt irtad a LÁNYOD VELED lakik, segitsen o rajtad, ne a lassan kétgyerekes, családos fiad.... van nekik éppen hova tenni a pénzt.

2015. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező nem tűnik fel, hogy minden hülye szembe megy az autó pályán?
2015. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg ez egy provokatív kamukérdés.


Ilyen sötét senki nem lehet.

2015. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
83%
Óóóó sose tudd meg utolsó...
2015. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
A lányom férje nem engedi hogy segítsen nekem.ha ad is akkor titokban. Mikor a fiam elment őt ugyanúgy itt hagyta egy fillér nélkül.de megoldottuk.szülés után eséjem sevolt segíteni mert itt volt az anyja aki teljesen kisajátította magának a kicsit utána ahogy ő elment rá pár hétre mondta a fiam hogy elmennek.nem akartam hogy mennyenek még a gyámhivatalt is érdeklődtem de azt mondták sajnos nem tehetek semmit.fiatalabb már nem leszek beteg asszony vagyok.csak annyit kértem hogy havonta eccer hozza le a kicsit de min mondtam a menyem nem engedi.3 évesen már hamar megszokna itt olyan nincs hogy egész nap sírna vagy félne.amúgy annak idején én álltam ki a menyem mellett mert mikor terhes lett a lányom csúnyán bánt vele.valamiért nem örült,csúnya dolgokat mondott.kocsijuk van de nem hozták el a kórházból őket hanem taxival kellett jönniük haza.ezér is veszekettem a lányommal.persze ő is megszerette idővel a kicsit de már mindegy volt.amikor kellett kiálltam mellettük de ezt nem fogom annyiba hagyni.
2015. aug. 23. 15:55
 38/47 anonim ***** válasza:
87%

1. miért a fiadnak kéne pénzelnie a lányodat, és téged? Gyereke van, nemsokára kettő is lesz, meg felesége.

2. milyen jogon gondoltad megakadályozni őket a költözésben?

És ezek után csodálkozol, hogy nem menek hozzád?

2015. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
83%

te egy borzalmas,onzo,gonosz ember vagy!

Te mit tettel azert hogy imerjen az unokad? Vonatra ultel egyszer is?...

2015. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
78%
Abba is gondolj bele, hogy se a vejeddel (lányodat tiltja attól,h segítsen neked) se a menyeddel nem jössz ki, vajon miért?
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!