Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elítélendő?

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Adott egy pár akik gyereket szeretnének, de sajnos nem jön össze, kiderül hogy a pasi az oka. Nagyon szeretnének egy kisbabát, de ezt az egész mesterséges megtermékenyítés, lombikbébi, stb. macerát kihagyják és keresnek egy "apukát". Lehetőleg egy ismeretlen, egyéjszakás kalandot. A pasi nem is tud róla, se gyerektartást, se semmit nem várnak tőle. Tudom hogy jogilag és erkölcsileg is helytelen, de szerintem nem egyszer megtörtént már ez a sztori.
2015. aug. 27. 12:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
59%

macera majd ott kezdődik, amikor egy egyéjszakástól terhes lesz az asszonyka, apuka fejében összeáll a kép, és szépen lelép, vagy cask simán megundorodik az asszonytól. ne mond nekem, hogy majd szeretni tudja a gyereket ezek után?

ez nem megoldás!

2015. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
50%

nem te vagy aki a múltkor kiírta a spermás kérdést?

szerintem jobb ha tisztában van a férfi a kockázatokkal, mert simán lehet ebből gyerektartás per ha valaki bekattan...

inkább legyen lepapírozva az egész, nehogy később kiderüljön, vagy elmeséld valakinek és ő keresse meg a férfit...


am a gyerek tudna erről?


22F

2015. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Dr. Kangörcs ***** válasza:
36%
Aztán ha a férj egy kicsit is otthon van az elemi genetikában, hamar rájön, hogx mástól van a gyerek.
2015. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%

nemi betegseg hiv orokletes rendellenessegek?

inkabb kerjetek fel valakit adomanyozasra tesztek utan szex nelkul

vagy ott a sperma bank

ha nincs sxex es van szerzodes nem perelhet

2015. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
A férfi hozta fel először a témát. Nem undorodik meg a nőtől és szeretni fogja a gyereket. A gyerek soha nem fogja megtudni, miért kéne elmondani?
2015. aug. 27. 12:23
 6/50 anonim ***** válasza:
80%

honnan tudja hogy nem undorodik meg?

és ha elsőre nem jön össze? talán szeretőt tart majd?

biztos örömmel bújik majd hozzá miután más pasi csókolgatta, dugta, élvezett bele...bocs de én nem lennék boldog ettől.


a gyerekre meg akárhányszor ránéz, eszébe jut minden!

nem az, hogy nem az ővé, hanem hogy a neje mással dugott!!!!

2015. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%

#5: erre nagyon vigyázz, mert itt volt egy kérdés, ahol a kisgyerek a DNS-esről meg a szemszínekről tanult valamit és kijött, hogy az apja nem az apja, vérvizsgálat után el is hagyta őket az apa...az anya végig tudta...


Itt nálatok a gyereknek lehet nagy törés...szóval génállományra figyeljetek oda, hogy még véletlen se legyen ilyen apróság miatt bukás és SOHA SENKINEK ne mondjátok el...


És még mindig áll az a véleményem, hogy megfelelő partnert kell találni aki benne van ebben...és igen HIV meg egyéb betegségek miatt főleg fontos! mert lehet a nagy boldogság helyett bukta az egész...szerintem ne felelőtlenül csináljátok ezt...

2015. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak nagy többsége nyilván nem szeretné, hogy az ő feleségével más is szexeljen. Ha ez elfogadható a férj számára, akkor szerintem ki lehet próbálni, bár ilyenkor is van némi esélye, hogy nem tudta előre belátni ennek az egyéjszakásnak a következményeit és lelkileg megviseli. Másrészt egyáltalán nem biztos, hogy egy alkalomból gyerek lesz. Ha mégis ezzel próbálkoztok UH-val nézessétek, hogy mikor van peteérés, így sokkal nagyobb az esélye, hogy sikeres lesz az akció, bár el nem tudom képzelni, hogy ha éppen megérett a pete, akkor aznap este valaki elhúz a diszkóba és biztosan talál valakit, aki hajlandó a szexre és még megfelelő is lesz az illető a gyerekcsináláshoz.
2015. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Idióta mindkettő. Most komolyan ki akarja, hogy a feleségét addig dugja minden jött-ment alak, amíg valakinek nem sikerül felcsinálni? Nevetséges.
2015. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%
Elméletben nem undorodik tőle, szeretni fogja a gyereket és neveli majd mint a sajátja. A gyakorlat viszont más. Simán lehet, hogy már a terhesseget se tudja vegigcsinalni, hanem lelep a nő mellől. Plusz nem úgy megy a , hogy ma gyereket akarok, akkor holnap lefekszek egy vadidegennel, aki van olyan hülye, hogy óvszer nélkül szexel és hopp, már terhes is vagyok. Ha az elsővel nem sikerül, akkor jön a ,asodik, tizedik, otvenkettedik, vagy hogy képzelték?
2015. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!