Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő házas...

Nagyon elítélendő házas kisgyermekes férfival összejönni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
29/N
2014. dec. 9. 06:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%

-dehogyis,

-öregapám azt mondta,fiam,mindenki úgy b.ssza el az életét,ahogy akarja,

2014. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Miért az ilyenből soha nem lehet jó kapcsolat?Mindig ott lesz egy ha és csak szerető marad az ember és sok kellemetlenséggel járhat?
2014. dec. 9. 06:43
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Attol fugg hogy a pasi mit akar. En magam miatt jol atgondolnam a dolgot a gyerek miatt az anyja csinal majd meg vitakat.
2014. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
21%

-én csak egyet írok ide a sokból,és nem is a legdurvábbat :


Apuka/párom/ fia most 15 éves,nagyvécézik ,majd odaül az asztalhoz és a sz.ros kezével,/mert hallottam,hogy a vécé lehúzása után nem engedte meg a csapot/neki áll, a mi kenyerünkből vágni egy szeletet magának...

2014. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy kis városban éltek,soha nem fogtok tudni beülni egy kávézóba vagy moziba.Mindig parázni fog,hogy lebukik.Egy hónapja elkezdett udvarolni nekem egy férfi.Aztán bevallotta,hogy nős és van egy pici babája.Még fotót is mutatott róla.Aranyos baba volt.Aztán elgondolkodtam.Megírtam neki,“ha tényleg olyan rossz a házasságod,mint ahogy állítod,akkor majd tényleg elválsz.Ha már elváltál,keress meg.Addig nem akarok veled találkozni sem.“

Még szerencse,hogy egy teázáson kívül,más nem történt.Nem bírta volna a lelkiismeretem.

2014. dec. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Én ilyenkor arra gondolok(többek között), hogy ha te lennél a megcsalt feleség, akkor elitélonek tartanád?
2014. dec. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Biztos annak tartanám.Viszont sokszor látom hogy ha el is válnak,akkor sokszor a férfi vissza vágyik a családjához és sok esetben visszamegy a feleséghez.Apám ugyan így volt,ő is megcsalta anyámat.Mi igaz már felnőttünk,de a mai napig vissza menne anyámhoz és a mai napig keresi a társaságát.
2014. dec. 9. 07:01
 8/43 anonim ***** válasza:
66%

Igen az, de bennem a sertetseg is beszel.

Nekem a felesegem csalt meg, 4eves fiunk van, es a ferfi is tudta, hogy hazas. Gerinctelen szaralaknak tartom mindkettot. Ezekutan meg csodalkozik a nejem, hogy kuzdok azert, hogy a fiunk nalam legyen elhejezve, van a pofajan bor, mikor felrement nem gondolt a fiara, ezutan se tegye.

2014. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%
Lehettem volna szerető,úgy hogy én is házas,meg az illető is házas.Aztán mégsem lettem,egyszerűen csak azért,mert ha lesüllyednék egy ilyen szintre,akkor később hogy érdemelhetnék meg egy rendes,normális és hűséges társat? Sehogy.Így nem mentem bele.Lehet hülye következtetés,de az én apám is csalta az anyámat,a férjem is csalt engem,de én egész egyszerűen nem vagyok hajlandó lesüllyedni erre a szintre.Még bosszúból sem...
2014. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
#8 Megértelek.Nekem napokig bűntudatom volt,hogy egy házas emberrel találkozgattam,elfogadtam tőle a virágot és meghívásokat.De akkor még nem tudtam,hogy nős.Ha tudtam volna,hogy az,akkor soha nem randiztam volna vele.Amikor megtudtam,kiadtam az útját.
2014. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!