Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elítélendő?

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Adott egy pár akik gyereket szeretnének, de sajnos nem jön össze, kiderül hogy a pasi az oka. Nagyon szeretnének egy kisbabát, de ezt az egész mesterséges megtermékenyítés, lombikbébi, stb. macerát kihagyják és keresnek egy "apukát". Lehetőleg egy ismeretlen, egyéjszakás kalandot. A pasi nem is tud róla, se gyerektartást, se semmit nem várnak tőle. Tudom hogy jogilag és erkölcsileg is helytelen, de szerintem nem egyszer megtörtént már ez a sztori.
2015. aug. 27. 12:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez az a bizonyos, kb. két éve egy gazdasági hetilapban megjelent eset, akkor nem az egyéjszakás kaland a megoldás, hanem a kapcsolat legalizálása.
2015. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%
Örökbefogadás?? Ha már úgy sem az övé a gyerek, akkor legalább lehetne egyenesen és tisztán csinálni.
2015. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
23%
spermabank meg nem hallott rola soha a par ?
2015. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, én megértem, ebben a felállásban valószínűleg nekem is valami hasonló megoldás lenne a legelfogadhatóbb, legkönnyebben tolerálható az ilyenkor szóba jöhetők közül...
2015. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
68%

Ki kell választani a donort, kiveri egy fecskendőbe, az asszony meg benyomja magának. Probléma megoldva, azonos szobában se kell lenniük.

Miért jut elsőre eszükbe egy egyéjszakás kaland, mint ez?

2015. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
25%

Akinek ez előbb jut eszébe, mint az örökbe fogadás, annak jobb is, hogy nincs gyereke.


El kell dönteni, hogy gyereket akarnak, vagy anyuka mindenáron terhes akar lenni.


Egy csomószor van itt is, hogy válnak a szülők, és apuka még a vérszerinti gyerekeit is leszarja meg nem fizet, egy ilyen esetben ha válnak, tuti, előjönne, hogy minek fizessen más gyerekére.


A gyerekemnek meg nem tudnék hazudni, hogy ki az apja.


Nem vagyok spirituális beállítottságú vagy fatalista, de szerintem ennek így kellett lennie. Nem érdemlik meg a gyereket.

2015. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
60%

"Akinek ez előbb jut eszébe, mint az örökbe fogadás, annak jobb is, hogy nincs gyereke." - na ez az, kedve előző, amit szerencsére nem te döntesz el:)

(egyben azért igazat adok, én ilyen szituban is elmondanám a gyereknek az igazságot.)

2015. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
39%

#25 "Miért jut elsőre eszükbe egy egyéjszakás kaland, mint ez?" - hát, talán mert egy alkalmi szexre több nagyságrenddel könnyebben talál partnert egy nő, mint kifejezetten spermadonornak... mondjuk.

Másik, hogy nem mindenki van oda a medical fétisért:) Tudod, én akár a méhszájba vagy a méh üregébe is el tudom juttatni, de a fene tudja, azért a "kacsa be, méhszájkifogó méhszájra csíptet... (stb)" műveletsor kontra egy FFN édeshármas közül az utóbbi dobna fel sokkal jobban, a fene tudja, miért:) Pont ahogy akkor is, ha a másik oldalon a tintanyaló hivatalnokok agybajainak való megfelelés lenne, ld örökbefogadás...

Szóval nem vagyok súlyosan mazo, tehát ha a választék úgy szól, hogy a szex, vagy a hivataloknak való becsicskulás, vagy a nőgyógyászati beavatkozás, na ezért kerülne az első megoldás a dolgok homlokterébe, ha csak lehet.

2015. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell muszer elozo semmit nem tudsz errol

Egy muanyag pohar sperma egy fecskendo es a huvelybe kell fecskendezni nem a mehszajba hiszen kozosules soran is a huvelybe kerul a sperma (alap anatomiai ismertek)es innen mar magatol teszi meg az utat.

Ha korhazi uiu csinalnak ott is siman mehszajba melle fecskendezik a tisztitott valogatott spermat.

Baratnom donorbankbol maga esett teherbe fecskendovel 2 cyclus alatt

2015. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%

ezek szerint asszonyka minden hónapban 3 napig (ovuláció környéke) vadidegenekkel óvszer nélkül kefélne, amíg teherbe nem esik?


és mit akar összeszedni és hazavinni, herpeszt? trippert? HPV-t? HIV-t? szifiliszt? gombát? chlamydiát?


amellett, hogy egy k...vát hamar ott fog hagyni a férje

2015. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!