Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elítélendő?

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Adott egy pár akik gyereket szeretnének, de sajnos nem jön össze, kiderül hogy a pasi az oka. Nagyon szeretnének egy kisbabát, de ezt az egész mesterséges megtermékenyítés, lombikbébi, stb. macerát kihagyják és keresnek egy "apukát". Lehetőleg egy ismeretlen, egyéjszakás kalandot. A pasi nem is tud róla, se gyerektartást, se semmit nem várnak tőle. Tudom hogy jogilag és erkölcsileg is helytelen, de szerintem nem egyszer megtörtént már ez a sztori.
2015. aug. 27. 12:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
69%

#29, ne terjessz már ostobaságokat, a spermabank nem úgy működik Magyarországon, hogy odamegy a nő, hogy "két adag szőke, kék szemű, kisportolt rendel"... ott csak a donorspermás megtermékenyítést végző meddőségi intézményeknek adnak... (illetve most pl. azoknak se, mert hiány van éppen:))... akik egy rakat törvényi feltétel betartásával használhatják csak fel...

(azért jobb a méhszájba egyébként, mert növeli a megtermékenyülés esélyét... sőt mesélek neked egy izgit, van, amikor az a meddőség oka, hogy a nő méhszájának nyákdugója tartalmaz az adott férfi spermája elleni antitesteket... ott még donorsperma se kell, fogja az ember a K72-es szondát, és bejuttatja a méhszáj mögé a férj spermiumát, oszt csocsesz...

Na, most, hogy hozzávetőleg képbe kerültél talán:), elárulom, hogy ettől még ugyanúgy jobban szeretek szexelni, mint fecskendős műveletekkel szenvedni...

2015. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
83%

"amellett, hogy egy k...vát hamar ott fog hagyni a férje"

#30, nem azért, de feltűnt neked, hogy a férj javasolta? :)

2015. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Kulfoldon elunk es szakteruleten dolgozunk

Itt igy megy rendelsz norveg spermabankbol megjon es fecsivel SK megermekenyited magad ennyi.

Ara 2500 EU a spermabankbol

2015. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk 50 kHUF + ÁFA (cirka 200 EUR összesen). Azért érzed a különbséget, nem?

De most épp nincs sperma, mint említettem... (még azoknak se nagyon, akiknek már elkezdték a hormonális előkészítését) Ezért:

[link]

2015. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
59%

""amellett, hogy egy k...vát hamar ott fog hagyni a férje"

#30, nem azért, de feltűnt neked, hogy a férj javasolta? :)"


igen, attól még egy k, aki ebbe belemegy, mondjuk ha nekem javasolna ilyet egy pasas, fénysebességgel repülne, pedig nem vagyok prűd

2015. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
32%

"igen, attól még egy k, aki ebbe belemegy" - ugyan már, miért lenne az... ugye a legősibb foglalkozáshoz annak van köze, aki anyagi ellenszolgáltatásért szexel... itt meg nem látok semmi ilyesmit...

"mondjuk ha nekem javasolna ilyet egy pasas, fénysebességgel repülne" - most komolyan, nem érzed gáznak azt a párkapcsolatot, ahol nem lehet BÁRMIT megbeszélni egymással?

2015. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
65%

" most komolyan, nem érzed gáznak azt a párkapcsolatot, ahol nem lehet BÁRMIT megbeszélni egymással?"


- Bözsikém, úgy szeretnék gyereket, dugasd már meg magad valakivel!

- Nincs egy rongyom se, hogy szedjek fel így pasit?

- Vettem neked a sarki szexshopban használtan.

- Oké, szívem, egy óra múlva jövök...


:D

2015. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
71%

""mondjuk ha nekem javasolna ilyet egy pasas, fénysebességgel repülne" - most komolyan, nem érzed gáznak azt a párkapcsolatot, ahol nem lehet BÁRMIT megbeszélni egymással?" az a párkapcsolat, ahol a "párom" arra kér, hogy biztonságos lombikprogram helyett tegye szét a lábát VÉDEKEZÉS nélkül idegeneknek a nő, az nem párkapcsolat, egy társ nem veszélyezteti a másik életét és nem feltételezi, hogy lealacsonyodik ilyen szintre


ha ennyire orvos nélkül akarnák megoldani, akkor meg lehetne oldani valakivel, aki tetszik nőnek, megbíznak benne és tesztelték egy MMF keretében, de még ehhez is hatalmas bizalom kell a pár között legyen


egyéjszakás kalandokba hajszolni a pár bármely tagját, egészségügyi kockázattal undorító

2015. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
37%
mármint tesztelték stdre,
2015. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
27%
#38, miért, mi a különbség aközött, ha valaki párkapcsolatban, vagy simán egy egy éjszakás/alkalmi/szexkapcsolatból esik teherbe?
2015. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!