Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rá venni a párom,...

Hogy tudnám rá venni a párom, hogy pszichológushoz menjen?

Figyelt kérdés

Valahogy rá kéne vennem, mivel dühkitörései lesznek ha felidegesíti őt valaki, sokszor meg is üt.Nagyon félek, ha vele maradok a családommal mi lesz... Nagyon szeretjük egymást, már 2 éve, de nem bírom, hogy érzékelten sok dologban és nem figyel rám sokszor kellő tisztelettel és figyelemmel. Mondtam már neki, és édesanyám is, menjen el orvoshoz, de hajthatatlan... Mit tegyek?

Azt mondta valaki, ha egy olyan ember mondja ezt neki akit ő tisztel és számba vesz, akkor rálehetne venni, de nem sok barátja van, és mindig velem tölti a szabadidejét.


2010. márc. 11. 16:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondta valaki, ha egy olyan ember mondja ezt neki akit ő tisztel és számba vesz, akkor rálehetne venni, de nem sok barátja van, és mindig velem tölti a szabadidejét.


ezzel leirtad hogy téged nem tisztel,nem vesz emberszámba...


mi a jóégnek vagy vele?

2010. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

"...sokszor meg is üt..." Hát ez az!

Szerintem ha nem akarsz rövid úton tönkremenni, akkor ideje válaszút elé állítani.

Vagy pszichológus, vagy pedig lelépsz.

Én mindenképpen ezt tenném. Meg lehet magyarázni, hogy jaj szegény csak azért ütött meg mert mentálisan nincs minden rendben. Csakhogy attól még megütött. Ez nem mentség...

2010. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
Rezső!Ha nem mész el pszichológushoz, akkor elhagylak!
2010. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ő ver téged te meg tűröd a verést és nagyon szeretitek egymást? Mit csinálna, ha nem szeretne?
2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
én ha szeretek valakit nem ütöm meg,azt sem bántom akit gyűlölök mert nincs hozzá jogom.egyszerűen a kapcsolatba nem fér bele az erőszak
2010. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
ha felidegesítem akkor üt meg, de szeretem őt, nem azért üt meg mert nem tisztel nagyon elborul az agya utána sírva kér bocsánatot... jó ember nagyon, de valaki tudatalatti dolog lehet amitől teljesen más ember lesz :S ezt ő bevallotta, hogy tudja nincs vele rendben valami, de lusta elmenni orvoshoz, azt mondta smemi értelme szerinte mert nem segítene neki. ezen az alapon gondolkozik. egyébként 2, ha megütött, de ez is az idegessége miatt történt.
2010. márc. 11. 17:05
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő nem akar elmenni, addig nem tudsz mit csinálni. Ellenben ha tűröd, hogy megüssön és utána még vele maradsz, ne haragudj, de megérdemled. Se gyerek, se nem házasság..... Szerinted ha ilyenekre képes, ha elborul az agya, akkor lehet rá hatni? Mert az agya mindig el fog borulni valamin....
2010. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Sírva kér bocsánatot, ha megüt. Tehát bizonyára sajnálja. De annyira mégsem sajnálja, hogy megelőzze a bajt.

Ha annyira kiborulna tőle, hogy lezúz neked egy pofont, akkor önként és dalolva repülne a dokihoz, hogy többet ilyen elő ne forduljon.

Hogy lusta? Lehet

De az biztos, hogy egy kicsit sem tisztel.

2010. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%
Én megzsarolnám, hogy szakítok.
2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

csillagom üsd meg te is akkor és mond bocsesz elborult az agyam nem tudok mit mondani ezek után idézlek:"ezt ő bevallotta, hogy tudja nincs vele rendben valami, de lusta elmenni orvoshoz, azt mondta smemi értelme szerinte mert nem segítene neki"

neked ez megszokott ha valaki ideges az se verekedjen,miért nem üt meg engem a pasid 100 kilós s*ggfej vagyok .(1 pasas)tényleg bedurrant a fejem

2010. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!