Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam rá a barátomat,...

Hogyan bírjam rá a barátomat, hogy menjen pszichológushoz?

Figyelt kérdés

úgy gondolom pszichológusra van szüksége..többször is próbáltam már beszélni vele erről, de hallani sem akar róla..nemtudom, hogy mit tegyek, mert én nagyon szeretem őt...

borzalmas dolgokat csinál..körzővel véresre karcolja a kezét, vagyy ököllel üti a falat, miközben remeg az idegességtől..és akármin képes magát így felhúzni..apróságok miatt...már attól félek, hogy egyszer én kapok egy pofont...de szerencsére engem még nem bántott soha..és azt mondta nem is tudna bántani...de én nemigazán bízom ebben...kérlek adjatok tanácsot!


köszönöm: Anna


2011. márc. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen embert nem tudod rávenni hogy menjen el. Hagyd el mielőtt megbánod. Tapasztalatból mondom, mielőtt neked is bajod esik, hiába szereted, lépj!!
2011. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik legjobb barátnőm is hasonló helyzetben volt. Ez az ember téged nem fog boldoggá tenni!! Ha nem megy el orvoshoz (márpedig nem fog) hagyd el!!! MÉG nem kaptál pofont, de lehet, hogy előbb-utóbb fogsz!
2011. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukája apukája nincs??
2011. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de az nem veszélyes?mármint ha szereti a fiú a kérdezőt,akkor nem fog vele valamit csinálni amikor közli hogy szakítani akar?
2011. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de van anyukája apukája..mondtam, h beszéljen velük..dehát ha nincs megoldás..akkor beszéljek velük én?
2011. márc. 18. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az lenne a legjobb, de azzal számolj hogy megharagszik, viszont ez mind1 hisz az ő érdekében történik :/ ezt így kell felfognod, lehet hogy elveszted, de nem lehetsz önző! ha beteg segítségre van szüksége!
2011. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem arra gondoltam... Csak nem látják, hogy valami nem stimmel a gyerekükkel?

Talán nem a legjobb megoldás, de lehet neked kéne szólni a szüleinek, ha már ők olyan vakok, hogy nem vesznek észre semmit-.-

2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pszihIÁTERnél van inkább a helye, de tartós kapcsolatban vele ezután sem gondolkodnék, aki agresszív, az az is marad, max. nem karcolgatja magát a körzővel.Ha fiatalkorú, a szülei elvihetnék.
2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!