Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rá venni a párom,...

Hogy tudnám rá venni a párom, hogy pszichológushoz menjen?

Figyelt kérdés

Valahogy rá kéne vennem, mivel dühkitörései lesznek ha felidegesíti őt valaki, sokszor meg is üt.Nagyon félek, ha vele maradok a családommal mi lesz... Nagyon szeretjük egymást, már 2 éve, de nem bírom, hogy érzékelten sok dologban és nem figyel rám sokszor kellő tisztelettel és figyelemmel. Mondtam már neki, és édesanyám is, menjen el orvoshoz, de hajthatatlan... Mit tegyek?

Azt mondta valaki, ha egy olyan ember mondja ezt neki akit ő tisztel és számba vesz, akkor rálehetne venni, de nem sok barátja van, és mindig velem tölti a szabadidejét.


2010. márc. 11. 16:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
88%
Szeritnem ne akarj változtatni rajta; pont így illetek össze, és kész.
2010. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, vannak még rendes pasik, akik "csak" törődnek velünk nőkkel, elvisznek nyaralni, vacsorázni, moziba stb. stb. De soha nem emelnek ránk kezet. Egyébként nem értettünk félre, Te egy szóval nem említettél olyat, hogy visszaütsz, meg régen ütött stb... "Valahogy rá kéne vennem, mivel dühkitörései lesznek ha felidegesíti őt valaki, sokszor meg is üt." Idéztelek.
2010. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez komoly? Verekedtek? Idegbajos leszel, ha ez folytatódik? Hát ne folytatódjon! Lépj ki, a párkapcsolat nem szólhat verekedésől. Igen, gyenge és tehetetlen vagy, mert félsz másikat keresni. Csak az a baj, hogy nem sokáig leszel tehetetlen, mert hamarosan a koporsóból szemléled majd a világot. Vagy esetleg a börtönből mindketten testi sértés miatt. Mi már mindent elmondtunk, csak te tudsz segíteni magadon. Attól tartok, pszichológusra nem az emberednek van szüksége (párosdat nem írok, mert nem az), hanem neked, hogy ki tudj lépni ebből a kapcsolatból. Vagy te is "lusta vagy"?
2010. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

amikor szakítottam és egyáltalán nem bezséltem vele azt alig bírtam ki.7 napig se telefon, se internet, se találkozás.. semmi! senki nem votl velem hoyg azt mondja nekem: állj már a talpadra és ne törödj ezzel a marhával én itt vagyok melletted :)

ilyet nekem egy orvos nem mond, mert a betege vagyok... nekem társaság kell barátok, ami lekött és elszórakoztat nem pedig az orvosnál tett önsajnálatom és a tehetetlen viselkedésem, én ezzel tisztába vagyok ezért szeretnék véget vetni ennek! de érettségiig várnom kell mert ő matekozik velem, és tanárra nincs pénzem.

2010. márc. 11. 17:53
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Hátha megértik a régi barátaid, ha megkeresed őket.
2010. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Félek megkérdezni, de hány évesek vagytok?
2010. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Én 18, Ő pedig 21.
2010. márc. 11. 18:01
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most miért is vagy vele, (teljesen össze vissza írsz), mert szereted vagy mert jó matekos?
2010. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

És az édes drága jó anyukája hol van? És a te anyukád hogy nem tekerte még ki a nyakát?

Komolyan nem értem.

2010. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
mi van? nekem nem erre van szükségem a hüyloe kérdésekre. leírtam mindent, utálom ha kötözködnek, ennek mi értelme? szerintem hagyjuk, kár volt leírnom a bajom, megint én vagyok a hülye. mint mindig akapcsolatomban és én vayok a hibás? én tehetek hogy így viselkedik? tehetek arról hogy bántottak minket kiskorunkban a semmiért? tehetek erről? húzzatok a fenébe! kb. 2 ember aki kedves volt és segítet, de az értelmetlen kérdezősködés smemire nem jó, főleg iylen helyzetben, aranyos tőled
2010. márc. 11. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!