Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság lenne egy exbarátnő nevét magamra tetováltatni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tudom, nem itt kéne kérdezni...igazából arról van szó, h Ő volt az egyetlen olyan barátnőm, akit igazán szerettem, és nagyon szép emlékeink vannak együtt, csak hát sikerült ezt is elrontanom...és nem is az egész nevet szeretném, csak a kezdőbetűit. És csak egy ábra részeként, a szivem fölé, hogy soha ne felejtsem el, h vannak olyan lányok is mint Ő...remélem értitek. Nem ezzel akarom visszahóditani, és nem vagyok tetoválás-mániás, csak ezt az egyet szeretném, szóval sokat jelentene...ja, és nem csak hirtelen felindulás, már lassan egy éve, h szakitottunk...köszönöm szépen előre is a válaszokat
2011. szept. 20. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináld. Gondolj bele, ha találsz majd egy hozzá hasonló lányt, annak hogy fog esni, ha erre a tetoválásra néz. Oké, hogy az már a múlt, de egy lánynak sem esik jól, ha a párja ennyire kötődik az exéhez.
2011. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld. Persze nem tudom hogy érted pontosan, hogy egy ábra részeként, de ha találsz másik lányt, nem feltétlenül kell tudnia h mit akar az az 1 betű jelenteni.. :D
2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

és ha lesz feleséged meg gyerekeid akkor neki majd mit mondasz?

legjobb barátod volt csak elb@szta a vonat vagy mi?

2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy általában neveket tetováltatni gáz és butaság! Ne csináld, most jó ötletnek tűnhet, de majdnem biztos, h megbánod
2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Problem? ***** válasza:
0%
Figyelj csináltasd meg , ha későbbiekre gondolsz akkor az fog eszedbe jutni hogy milyen voltál fiatalon és hidd el ez jó dolog sokan fikázzák de nem gáz abszolult ,neked fontos személy volt és kész és ezt a későbbi bnőd vagy tiszteletben tartja vagy a fene megeszi az egészet.
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom, utálnám, ha a párom az ex nevét vagy arra utaló kezdőbetűket viselne magán - akármivel is magyarázná. Nem értek egyet az előzővel, ezt nem kötelessége szerintem az új barátnőnek elfogadnia. Ha konfliktust akarsz a későbbi kapcsolatodban, vagy akár csak megbántani az új párodat, hát csináld...
2011. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 krvua ***** válasza:
100%

te is valami hatalmas IQ harcos lehetsz.

ha feltetoválod akkor vágjááááá eret!

2011. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
rakd, ma már úgyis le tudják szedni a tetkókat
2011. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is csináltasd meg:)Ha évek múltán meg akarsz válni tőle,akkor leszedeted,vagy pedig új ábrát tetováltatsz magadra,ilyen takarásosat,és akkor totál nem fog látszani :)

De csak akkor tetováltasd magadra,ha tényleg emlékezni akarsz rá,mert mindig látni fogod,és ha jó szívvel gondolsz rá,bármi történjen is!

2011. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!