Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartanom kellene attól, hogy...

Tartanom kellene attól, hogy mégsem szeret úgy, ahogy mondja? Exbarátnő veszély?

Figyelt kérdés

Férfiak, Előfordult már veletek, hogy az ex barátnőtök képeit, smseit tartogattátok, úgy hogy közben másnak mondtátok azt, hogy szeretlek, és mással terveztétek az életeteket? Ha igen, van kimondott oka ennek? Éreztetek még valamit a volt barátnő után vagy csak megszokásból őrizgettetek a képeket stb.


A párommal fél éve vagyunk együtt, tudom nem sok idő, de nagyon intenzív, boldog kapcsolatban vagyunk. Részéről komolynak tűnik a dolog, és részemről is az. Nagyon szeretem, megtennék érte bármit. Ő is bizonygatja, tettekkel, mozdulatokkal, hogy szeret, de ha nem mondja is tudom, mert érzem. Ő 30 éves én 23. Egyszer elvált, utána levő barátnőjétől pedig úgy szakadt el, hogy nem a szerelem szűnt meg köztük, hanem a távolság ölte meg a kapcsolatukat. Rá 3 hónapra, miután végleg szakítottak ismert meg engem, és azonnal egy párt alkottunk megismerkedésünk után. A problémám ott kezdődik, hogy a mai napig (egy éve szakítottak) két fényképet tart magánál róla a pénztárcájában, tőlem egyet sem kért még. Pár hónappal ezelőtt említette, hogy néha beszél vele telefonon, de ne aggódjak, semmi közük egymáshoz. Utána megtudtam, hogy a lány smsekkel bombázza a mai napig (így szeretlek, úgy szeretlek, örökké stb stb)amire a párom persze reagál is semlegesen, egy-két smsben meg úgy, hogy azon csúnyán kiakadtam és kérdőre vontam, hogy mégis mit képzel (kb ő is ezeket írta vissza neki, hogy én is stb stb) Akkor megmagyarázta, hogy nem akar vele összeveszni bizonyos dolgok miatt, mert nagyon sok értéktárgya van a lánynál, amit még nem tudott elhozni, és nem akarja elbukni őket, viszont, ha elküldi a francba nagy rá az esély, hogy nagyobb értékű cuccokat bukik, éppen ezért írja vissza neki hogy ő is hiányzik stb. A minap egy véletlen folytán (telefoncseréből adódóan,ő oda adta az övét én az enyémet neki) a lánytól kapott smseket találtam (mivel nem ismertem a számot beleolvastam, hogy mégis mik azok, hamar rájöttem)2008as 2009es ősrégi smseket őrizget a telefonjában, amik hadd ne mondjam milyen hangvételűek és milyen szexuális tartalmuk van...

nem szóltam még neki, hogy véletlen elolvastam az sms-eket, csak szeretném megérteni, hogy mégis miért. Miért őrizgeti a képét és az 1000 éves idejét múlt smseket, miért tervez velem? Miért mondja azt, hogy nem érez iránta semmit, ha képeket őrizget róla. Miért nekem mondja, azt hogy szeretlek? Ti megtudnátok érteni? Egyelőre lenyelem, nem tulajdonítok neki akkora feneket, csak mégis ott motoszkál az agyamban, hogy mi van ha mégsem igaz mindaz, amit eddig felállítottunk? Mit kellene tennem? Kérjem számon?


2010. márc. 11. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem akarok hárpiának tűnni. teljesen jól megvagyunk, és ha nem foglalkoznék ezzel nem is lenne semmi gond. Egyszer már elfelejtettem ezeket az sms-eket, csak megint előjöttek és elképzelésem sincs, hogy hogyan kezdjek neki a mondókámnak anélkül, hogy ne vegye támadásnak, vagy anélkül, hogy ne bántsam, mert lehet, hogy tényleg ártatlan és csak a szimpla megszokás. Belegondolok nekem is van a szgépemen az exemről fénykép. Ennyi erővel ő is megkérdezhetné, hogy miért,csak mégis más a két szitu. Az enyém és az övé. Az én exemmel elmúlt a szerelem, náluk a távolság szakított.De egy év alatt el kellett, hogy felejtse, főleg, ha velem ilyen intenzív a kapcsolata, és biztos vagyok benne, ha engem valamiért hitegetne vagy hazudna is nekem a saját gyerekét (4 éves) nem dobná át a palánkon. A kislánya szinte az anyjának tekint. A lánya viszont szent és sérthetetlen számára, nagyon sokat harcolt azért, hogy nála helyezzék el az alkoholista anyja ellen. Csak nem hitegenté azzal, hogy én vagyok a számukra ha nem tervezne velem komolyan. Hozzám nőtt a kislány és a viselkedésből tudom, hogy a kis tökmag szeret engem, többször is mondta. Neki csak nem hazudik...?!
2010. márc. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!