Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbarátnő zaklatása ellen mit...

Exbarátnő zaklatása ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Páromnak tizenévig volt egy nő az életében, akinek férje volt és nem is akart elválni. Tulajdonképp szerető minősítésben élt vele, ő szerette, a nő meg megkapta, amit otthon nem. Három éve a nő lerázta a párom mindenféle mondvacsinált indokokkal, de mióta megtudta, hogy van új nő az életében, azóta folyamatosan zaklatja, napi sok sms, megkeresi, egyszer szerelmet vall, egyszer elátkozza, szidja, párom meg azt mondja, hogy nincs mit megbeszélni vele, részéról lezárt a kapcsolatuk, de ezt a nő nem fogja fel! Mit tehetnék én? Leginkább semmit, mert nem az én dolgom, vagy illő volna udvariasan pofáncsapkodni? :S Zavar, hogy nem ért a szóból, de nem nagyon szeretnék "parasztmegoldást" a dologra.. Mit tennétek ebben a helyzetben?
2009. júl. 3. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs mit tenned és nem is szabad!

A párodat pedg kérd meg, hogy ez téged zavar, ezért többet NE vegye fel a telefont, az SMS-eket olvasás nélkül törölje ésígytovább. Tehát SEMMI visszajelzést ne kapjon a hölgy soha többet.

Ha talákoznak, ne is nézzen rá, nézzen át rajta, mintha ott se lenne. Értesd meg a pároddal, hogy ennek nincs más ellenszere. Nincs mit megbeszélniük, úgyhogy ezt tegye meg a kedvedért. Akkor nagyon hamar abba fogja hagyni.

2009. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a párod azt mondaná neki, hogy utoljára kéri szépen, legközelebb a férjénél fog reklamálni...
2009. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eyszerű, de praktikus: új elefonszám a párodnak.
2009. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Számcsere megoldás sajnos nem jó, mert a párom munkájából adódóan a száma közszemlére van téve, így az új számát is bármikor elolvashatja a hölgy. Tányleg az a megoldás, hogy az sms-eit olvasás nélkül törölni kell, de akkor még mindig ott van, hogy odamegy hozzá és piszkálja, gonoszkodik vele. Legutóbb a nyakláncért ment oda, amit ajándékba adott és most persze visszakérte.. Szédületes, mi mindent ki tud találni, hogy ne essen ki a köztudatból..
2009. júl. 3. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyeld meg magadat, hogy milyen érzés ez neked. Kicsit izgalmas, hogy harcolhatsz valaki ellen a párodért? Vagy félsz, hogy visszaszerzi? Szeretnél bölcsen felül emelkedni, de nem megy? Mi a valódi véleményed? Gondoltál arra, hogy estleg nem szereti, ha rabként tartod? (népdal: "Ne báj vélem, mint raboddal, hanem úgy, mint galamboddal" ) Szóval esetleg elszáll, de visszatalál. Gondolj gyakran arra, hogy te vagy a legjobb.
2009. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha a parod nem vesz tudomast a norol. Egyaltalan nem, soha sem! Ez fontos, hogy soha! Ha a baratod megtudja allni, hogy nem reagal a no telefonjaira, sms-re, semmire, akkor idovel a no le fog kopni. Eszreveszi, belefarad, hogy felesleges az erofeszitese, nem erdekli mar a parodat.

De a parodnak kell erosnek lennie. Neked nem. Neked nem kell paraszt megoldason, es semmin se gondolkozni.

Hidd el az a legjobb, ha eszre sem veszitek a not. Kinel jo ugy kaparni, hogy csak levegonek van nezve. Senkinek se.

2009. júl. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy parasztmegoldás, de én így jártam el:

Volt egy pasi, aki nős volt, csapta is a szelet nekem, de mivel hallottam, hogy milyen nőfaló, eszemben nem volt vele semmi. Na ettől még jobban beindult, nem volt hozzászokva, hogy nemet mondjanak neki.

Egy ideig jött elém a munkahelyemre műszak után. Bevezettem, hogy kolléganőkkel mentem ki a kapun így nem tudott odajönni. Házitelefonon telefonszámcsere.

Igen ám, de a mobilom hivatali, azt nem cserélhettem le. Küldött olyan sms-eket. Aztán egy ilyen sms után visszaírtam neki: " Az üzeneted gyönyörű volt, továbbítottam a nejed felé!"

Onnantól még a fejét is elfordította az úton.

2009. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hol keresi meg, munkahelyén? Vagy a lakásán?
2009. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha jól néz ki, küldd hozzám.
2010. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!