Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám felesége már az esküvőt...

Bátyám felesége már az esküvőt követő héten megkezdte a család egymás ellen fordítását. Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha egy új nő bekerül egy családba, rögtön azon fondorlatoskodik, hogy ő kerüljön a középpontba. Ekkora az egójuk?

2015. szept. 8. 07:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
44%
kérdező a 8 asra... aha alkalmazkodni... nem mindegy mihez kell... Sok kedves család, mert elvitték a fiút a háztól, olyan dolgokat kér alkalmazkodás címén, hogy esélytelen aki bekerül. De ha ennyire bajotok van a nővel, miért nem vállaltátok fel előtte a tesód előtt, hogy mehet isten hírével? akkor nem lenne ott veletek. nem lenne gondotok. hja, hogy ilyen kettős mérce van valószínűleg? ti is olyan család vagytok, ahová születni kell? :P
2015. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Vannak ilyenek. Az én sógornőm is ilyen tetű. Mire észbe kaptam már nem beszél a bátyám velem. Rohadt szemét láda.
2015. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mi a saját házunkban, had éljünk a saját bumfordi módunkon. Aki jön, ne akarjon királynő lenni. Hogy elviszi a bátyám? Nem ejtenénk könnyeket. Csak azt nem tudom, hogy hova vinné? A lány szüleihez, az szép lenne.
2015. szept. 8. 08:31
 14/39 anonim ***** válasza:
77%
Légy szíves írj le 3-4 konkrét példát, mert így azért elég nehéz állást foglalni.
2015. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%

Ebből a kérdésből nem derül ki,mit akar a kérdező!


Általánosítás és ködösítés helyett írd már le mi a kérdés valódi háttere.


Minden ok nélkül csinálja ezt? Valóban?

2015. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%

Ezért nem kell együtt élni házason szülőkkel, pláne nem egyéb rokonokkal.

Egyébként nekem fura, hogy eddig minden jó volt és pont az esküvő után lett ilyen.

Azért szerintem az is érezhető, hogy te nem örülsz, hogy odaköltöztek. Ami persze érhető, biztosan kényelmetlen.

De nem hinném, hogy a konfliktusok oka kizárólag a tesód felesége, biztosan te is "segítesz" :)

2015. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
70%

Milyen a ti saját bunfordi módotok? A jelek szerint nélkülöz mindenfajta más iránti nyitottságot, és kompromisszumkészséget.

Igen, aki odaköltözik, annak alkalmazkodnia kell. De mihez?

Váljon ő is bunfordivá? Nem gondolod, hogy a családnak is jó lenne, ha kicsit nyitna, és esetleg szocializálódna?

Nem minden változás rossz, csak meg kellene látni a jó oldalt is.

Még mindig nem írtál konkrétumot, hogy mit csinál rosszul.

2015. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
11%
Akkor én egy agy vagyok, mert értem. Otthon, anyuciéknál kuss volt a csaj neve. Odaköltözött az anyósék házába, ott meg ő akar lenni a főnök, persze nem nyíltan, csak úgy hátulról mellbe.
2015. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Nuvolyna ***** válasza:
72%
szerintem hobbiból senki se generál vitákat, inkább az együttélés miatt keletkező feszültségek robbanhatnak. És én úgy érzem, egyik fél sem túl kompromisszumkész - nem lenne mégis jobb megbeszélni és közös "szabályokat" felállítani? Már csak a testvér miatt is - sőt, leginkább miatta.
2015. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
47%

13 as... azért ha a tesód nem beszél veled, az szerinted tuti más miatt van?


Én pl még sose találkoztam tesóm élettársával, pedig évek óta együtt élnek. De tesóm közölte vele, hogy én a tesója vagyok és kész. Én küldök sütit nekik mindig, a csaj kedvencét, ő tesómon keresztül sok év alatt eljutottunk oda, hogy már megköszöni. mégse értékeltem sose kavarásnak, hogy nem kiváncsi ránk, tesóm meg nem lett ettől rossz tesó, és még éjjel is felveszi a telefont, és rohan ha kell (ok azóta egyszer volt iylen max... de volt)


szóval szerintem ez, maximálisan a befogadó családon múlik. Ha nem beszél veled a tesód, nézz magadba nagyon nagyon mélyen.

2015. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!