Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi sok család,...

Miért van ennyi sok család, akik csak úgy élnek egymás mellett és nem nagyon beszélgetnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a szülőket leköti a pénzkeresés a gyerekre nincs idejük, türelmük.
2014. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki el van az internettel!
2014. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző kettő válasz együtt igaz,és mert nem megfelelő az emberek nevelése,a szülők,pedagógiai tudása.
2014. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk különösebben együtt lenni, attól még nagyon is szeretjük egymást (najó, kivéve nővéremmel... nekünk jobb, ha elkerüljük egymást, nagyon könnyen összeveszünk). Egyszerűen mindenki az a típus, aki ha otthon van, nyugiban, szeret egyedül lenni, és magával foglalkozni. Mi ezt már megbeszéltük, és nem zavar senkit sem. Ha van valami problémám, bármikor elmondhatom a szüleimnek, nem rugdossuk ki egymást a másik szobájából, csak nem lógunk állandóan egymás nyakán. Mindenki jobban szeret otthon egyedül lenni, ennyi az egész.
2014. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert ellaposodik a kapcsolat es kenylmesebb mindenkinek a sajat dolgaval foglalkoznia . A gondokat munkahelyi baratokkal megbeszelni ..stb . DE .. Nem szabad igy csinalni, mindig,mindent meg kell beszelni a parunkkal .. Nekem majdnem egy 10 eves kapcsolatom ment ra,mire tudatosult bennem..
2014. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész bolygó nagyom rossz érzelmi állapotban van.

Olyan emberek alapítanak együtt családot, költöznek össze, akik közt az égvilágon semmilyen bensőségesség nincs, és ezt örökítik tovább...

Én nem is tudom megérteni őket, mért tesznek így!

2014. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!