Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám felesége már az esküvőt...

Bátyám felesége már az esküvőt követő héten megkezdte a család egymás ellen fordítását. Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha egy új nő bekerül egy családba, rögtön azon fondorlatoskodik, hogy ő kerüljön a középpontba. Ekkora az egójuk?

2015. szept. 8. 07:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
72%
Az milyen házasság, ahol mindenki egymás nyakán él?
2015. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%

"A kérdező kommentje:


Szerintem meg mi a saját házunkban, had éljünk a saját bumfordi módunkon. Aki jön, ne akarjon királynő lenni. Hogy elviszi a bátyám? Nem ejtenénk könnyeket. Csak azt nem tudom, hogy hova vinné? A lány szüleihez, az szép lenne."



na... konkrétumot még nem írtál, de az már kiderült, hogy nem nagy a testvéri szeretet felőled... pfff... mit vársz?? annak lehet igaza aki azt írta, valszeg a csaj a tesód érdekeit próbálja érvényesíteni nektek meg bumfordi módon nem tetszik...

2015. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megerősítettétek az elhatározásomat, hogy nem hogy nősülni nem fogok, de tartós kapcsolatot sem alakítok ki az olyan nőkkel, mint ti vagytok.
2015. szept. 8. 08:53
 24/39 anonim ***** válasza:
94%

Jaj de kár, pedig itt annyian hozzád mentünk volna! Na, ezt buktuk.

Amúgy meg családot nem lehet egymás ellen fordítani, csak családtagokat.

2015. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem lehet lebeszélni a családjáról, kedves egyik hozzászóló. Nem a "rohadt szemétláda" miatt nem beszél veled a bátyád. Épp olyan szerves része vagy te is a problémának, mint ő. Csak kettőtökön múlna, hogy beszéltek-e egymással, vagy sem. De persze könnyebb mást okolni, mint ezzel szembenézni.
2015. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%
23: Ez a veszély nem nagyon fenyeget téged, hogy veled kapcsolatot akarjon egy nő :D
2015. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
14%

Én azt hittem, te nő vagy o.O


Amúgy tök jó, hogy vannak ilyen kis jóhiszemű emberek, mint itt sokan, pedig vannak iylen nők...

Egyik ismerősöm családjában is, még nem feleség, de már rendezkedik.. És buta. Valaki mond valamit neki, titokban, erre továbbbadja, megbántva azt, akiről szó volt. És mindenkivel ezt teszi. A pasija szülei menekülnek előle. NEm szereti senki. Csak a csávó. Engem már távolról is irritál, idétlen. Csak nem néz ki rosszul, fiatal is sráchoz képest és most biztos menő....


Csak szerintem gáz, hogy 40 évesen ennyi esze van valakinak és ilyen érétkei.

2015. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki a saját tapasztalataiból indul ki a válaszoknál, de általánosítva ritkán sül ki jó abból, ha több családtag együtt él.

Sajnos én is azt vettem észre, hogy a női tagok tudnak a legjobban kavarni, talán féltékenységből vagy pozíció féltésből. Többnyire nekik van kitulajdonítási kényszerük.

Nálunk fordított a helyzet, a férjem húga utál már kezdetek óta és mindig mesterkedik valamit, hogy elszakítsa tőlem. Néha már úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne a bátyjába. Valamilyen szinten idegesít, de közben tudom, hogy ha a férjem nem akar elhagyni akkor nem is fog, ez nem az ostoba testvérén múlik.

Oda akarok kilyukadni és tanácsolni neked kérdező, hogy nem kell vele foglalkozni, hülye aki hagyja hogy összeugrasszon.

2015. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
91%

"de tartós kapcsolatot sem alakítok ki az olyan nőkkel, mint ti vagytok."


en speciel egy 40 eves ferfi vagyok, es a kedvedert sem valtoztatnek a hetero beallitottsagomon, akarmilyen helyes fiu is vagy :)


Ennek ellenere azt gondolom, hogy a problema valoszinuleg a ti keszuleketekben is van.


Meg azt is gondolom hogy hulye aki a csaladja nyakara hazasodik, ugy generell.

2015. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
72%

Kár általánosítani. Mikor bekerültem a férjem családjába, már eleve voltak viták a családon belül, én mindenkivel kedves voltam, majdnem mindenki normálisan is viszonyult hozzám, a férjem egyik tesója mégis megpróbálta ellenem hangolni a férjem, méghozzá elég sunyi módon a hátam mögött.

Tehát egyáltalán nem mindig az új családtag a szemét.


Egyébként mit tett a sógornő, amivel egymás ellen fordított titeket? Mert így nagyon nehéz tanácsot adni, hogy semmit nem tudunk.

2015. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!