Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg van párja...

Szerintetek tényleg van párja vagy csak engem akar próbáratenni h mennyire vok féltékeny?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori az h én 2 gyerekes egyedülláó anyuka vagyok,mikor egy társkereső oldalon neki álltunk levelezni még terhes voltam,mára már 2 hónapos a gyerekem!Ő azt mondta azért nem lépett,mert nem akart a szülőszoba ajtóba toporogni(pontosabban a műtő,mert császároztak)meg várni akart még felépülök a műtétből,pedig plátói szerelmet érzett irántam,mégis tartott tőle,h visszautasítom!De egyszer csak bejelnette,hogy megismerkedett vkivel,akivel jól megvannak,a kislányát is bemutatta neki(jaa mert ő is egyedül neveli a gyerekét)

Akkor egy picit mérges voltam,1 hétig nem írtam nem kerestem,nem válaszoltam a leveleire!Azóta mden nap munka előtt reggel bekapcsolja a gépét,h írjon nekem,naponta több levelet váltunk,telón is tartjuk a kapcsolatot,és már elég mélyrehatóak a levelezéseink,azt mondja a párja nem tud róla,ez számomra érdekes,h ha van párja soha nincs vele?!Mert nincs olyan nap h ne írna,sőt képet is kaptam tőle,h nyugodtan töltsem fel az adatlapomra,mint ha egypár lennénk!Találkozni azért nem találkoztunk mert időhiányba nem jutottunk el odáig!Én örülnék ha egypár lennénk,és úgy veszem észre ő is,de mégis csak ott van más akivel együtt van!Vagy mégsem?!

szerintetek van más???Mit lépjek???V mit mondjak neki???


2010. márc. 12. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha van másik lehet,hogy valamiért függ Tőle!Tétovázik!Állítsd döntés elé:vagy Te vagy a másik!
2010. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, akkor szerintem be akarta biztosítani magát, hogy ha nem jön össze a dolog veled, akkor legyen valaki más is. Szerintem nem vette annyira komolyan a dolgokat, hogy csak rád fókuszáljon. Az ilyen pasival te is csak ilyen szinten gondold komolyan. Vigyázz mert, ha túlontúl közel engeded magadhoz a gondolatot, hogy ti együtt kell legyetek, akkor könnyen csalódhatsz.
2010. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem viselkedj 2 gyermekes anyához méltóan.
2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én is rákérdeztem h ha velem lenne,akkor is levelezne mással a hátam mögött?!de még nem ért haza nem írt vissza!A másik kapcsolata is még friss...én kételkedek benn h lenne vki mása,azért mert olyanokat ír...!

Akkor van neki mása vagy csak féltékennyé akar tenni,h jobban "kaparjak" érte,mert megvallom őszintén,az elején ő akarta jobban,akkor én voltam picit rideh,távolságtartó,most meg úgy veszem észre h mind ketten akarjuk a másikat,de még sem sikerül

2010. márc. 12. 15:22
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire mélyrehatóak ezek a levelezések,beszélgetések ahogy írod,akkor kérdezzél rá,hogyan képzeli a továbbiakat.Mert ez így nem igazán jó,ahogy most van.(Ha valóban ugy van,ahogy mondja).Aztán meglátod mit ír.Ha számodra kedvezőtlen választ kapsz,akkor elgondolkodnék a helyedben,hogy ennek így van e értelme...
2010. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Én elfelejteném...
2010. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,h miért van a másikkal,ha legszívesebben velem lenne...azt válaszolta,mert nem akarja megbántani!Erre visszaírtam h miért jó az h te is én is "szenvedünk" azért h neki jó legyen?!Esélyt akar neki is adni...bezzeg velem még nem is találkozott,én nem fogok randit kérni az tuti,női büszkeségből sem!
2010. márc. 12. 15:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

„De egyszer csak bejelnette,hogy megismerkedett vkivel,akivel jól megvannak,a kislányát is bemutatta neki”

„azt mondja a párja nem tud róla,ez számomra érdekes,h ha van párja soha nincs vele?!Mert nincs olyan nap h ne írna,sőt képet is kaptam tőle,h nyugodtan töltsem fel az adatlapomra,mint ha egypár lennénk!”


Szóval összejött egy nővel, de mellette neked is csapja a szelet? Utána pedig te még örülnél, ha egy pár lennétek? Tudom, hogy 2 gyerekkel ismerkedni nehéz, de azért tényleg szorulhatott volna beléd több tartás. Gondolom te vagy a 4., akivel ezt játssza a férfi, én a helyedben elküldeném a levelezéseteket az illető nőnek, majd elzavarnám a fenébe a „férfit”.

2010. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Még csak a nő nevét sem tudom:(pedig megfordult a fejembe,de lövésem sincs h h derítsem ki h ki is a párja...pedig elég lenne annyi,ha meglátná nálam a pasija képét....
2010. márc. 12. 15:35
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és a közösségi oldalon még csak át sem állította a családiállapotát...ha rákérdezek annyit mond h én meg miért vok kapcsolatban...
2010. márc. 12. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!