Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg van párja...

Szerintetek tényleg van párja vagy csak engem akar próbáratenni h mennyire vok féltékeny?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori az h én 2 gyerekes egyedülláó anyuka vagyok,mikor egy társkereső oldalon neki álltunk levelezni még terhes voltam,mára már 2 hónapos a gyerekem!Ő azt mondta azért nem lépett,mert nem akart a szülőszoba ajtóba toporogni(pontosabban a műtő,mert császároztak)meg várni akart még felépülök a műtétből,pedig plátói szerelmet érzett irántam,mégis tartott tőle,h visszautasítom!De egyszer csak bejelnette,hogy megismerkedett vkivel,akivel jól megvannak,a kislányát is bemutatta neki(jaa mert ő is egyedül neveli a gyerekét)

Akkor egy picit mérges voltam,1 hétig nem írtam nem kerestem,nem válaszoltam a leveleire!Azóta mden nap munka előtt reggel bekapcsolja a gépét,h írjon nekem,naponta több levelet váltunk,telón is tartjuk a kapcsolatot,és már elég mélyrehatóak a levelezéseink,azt mondja a párja nem tud róla,ez számomra érdekes,h ha van párja soha nincs vele?!Mert nincs olyan nap h ne írna,sőt képet is kaptam tőle,h nyugodtan töltsem fel az adatlapomra,mint ha egypár lennénk!Találkozni azért nem találkoztunk mert időhiányba nem jutottunk el odáig!Én örülnék ha egypár lennénk,és úgy veszem észre ő is,de mégis csak ott van más akivel együtt van!Vagy mégsem?!

szerintetek van más???Mit lépjek???V mit mondjak neki???


2010. márc. 12. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem rohadtul mindegy, mi van? Egy a lényeg, nincs veled. Ha akarna, akkor pedig lenne. Következtetés: nem akar.

Csak rajta múlik, nem rajtad és nem a valós vagy állítólagos nőjén.

Időhiány? Na persze. Ezt te még beveszed? Mindenkinek drága az ideje, mégis egész sok párnak sikerül összetalálkoznia.


Lehet, hogy te örülnél, ha egy pár lennétek, de ő meg nem akarja. Sajnos ez van. A szerelemben nincs "de" és nincs "ha". Vagy igen, vagy nem.

2010. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ő keres mindig engem...én magamtől nem írnék neki,mert nőből vok,nem fogok futni egy pasi után sem(kivéve a fiam:D)És nekem van kevés szabadidőm,mert a 2 gyerekemet h nézne ki ha vinném már kapásból az eslő randira?!Naggggyon ritka ha el tudok szabadulni itthonról fél órára pl a bnőmhöz,de ő vidéki,kocsija sincs....időhőz lenne ő is meg én is kötve a szoptatás miatt,amit nehéz összeegyeztetni:(
2010. márc. 12. 15:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy???? Mert 2 gyerekes, egyedulallo anya reven igen naiv vagy! A ferfiak nem jatszodoznak ilyenekkel,h `na tegyuk probara,h mennyire feltekeny ez a no...`!!! Egyszeru, nem kellesz neki elegge, sajna,de ez van. ez a pali unatkozik a parja mellett, esetleg nem kap eleg torodest otthon, megcsalni nem akarja, de nem talal olyan jonak,h a tettek mezejere lepjen.
2010. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor a mai nap folyamán ismét megmondom neki(mert már mondtam neki)h akkor jelenkezzen ha tudja mit akar,vagy ha független!igaz akkor besértődött rajta,de ennek ellenére is ostromolt a levelekkel!

Kérlek szépen kedves utolsó,nem vagyok naív,de attól h 2 gyerekem van én is vágyhatok néha törődésre,egy párra aki szeret megbecsül a gyerekeimmel az oldalamon!

2010. márc. 12. 16:31
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De igenis naiv vagy! ki mondta,h te nem vagyhatsz torodesre? Csak azt erts meg,h ha egy ferfinek te kellesz,annak van ideje, es akadalyokon at kuzd erted es nem vacilal. Ez a pali nem fog veled torodni, max csak emailben. Nem lenne jobb egy hus-ver pali? Az idodet vesztegeted!
2010. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, tudom,h kicsit nyersen fogalmazok... de nem ertem az ilyen noket, ha en no lennek tuti nem allnek le ilyenekkel! Csak proballak megovni :)
2010. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
2 gyerekkel az oldalaom hidd el nem válogathatok annyira,sőt jelenkező sem sok van...időm inkább nekem nincs,2 gyereket hova tegyem mikor randiznánk?Az egyik még szopizik is ráadásul:)
2010. márc. 12. 16:47
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mert sajnos mi nem ismerjük ezáltal tanácsot se tudunk pedig szeretnénk adni!

Lehet hogy van de téged akar de ez majd kiderül ha megirtad neki a levelet!!!

2010. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szó sem igaz abból amit ez a pasi összehazudozik, és még be is jön neki. Szerintem ez egy nős pasi, vagy van neki legaláb 5-6 ilyen nő, akinek udvarolgat, lefoglalja magát.


MÉG NEM IS LÁTTÁTOK EGYMÁST ÉLŐBEN!!! akkor miről beszélünk? szerintem meglátnád a pasit és sírva menekülnél tőle. komolyan.

2010. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Komolyan,mért nem tiltod le már ezt a pasit?

Kevés a valószínűsége,hogy egyáltalán találkozni fogtok,akkor is max.néhány kóbor numerára.

Nem biztos,hogy neten kellene ismerkedned.

Természetes,hogy társra vágysz,de két gyerekkel már olyan kellene,aki leellenőrizhető.A gyerekeket nem teheted ki annak,hogy összejövünk,majd pár hét múlva szétmegyünk,aztán jöhet a következő.

Hol laksz,ha városban,vagy közelbe van,akkor rengeteg hely van ismerkedésre,a gyerekeknek meg gondolom van apjuk,addig nyugodtan lehetnek vele.

2010. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!