Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit reagálnátok, ha a...

Szülők! Mit reagálnátok, ha a 23 éves lányotok közölné, hogy 14. hetes terhes?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyan férfitól, akit nem szíveltek.
2015. aug. 13. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A lányom 20, külön él tőlünk, eltartja magát és tanul. Az ő döntésének gondolnám, ha unokám lenne. Örülnék a babának és támogatnám.
2015. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Van hova szülni a gyerkőcöt? El tudják tartani? Ez esetben gratulálnék. 14 hetesen már eldöntött dolog, hogy unokád lesz, ugyan mi mást tehetnél?
2015. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
amennyiben külön él és el tudja tartani magát egy szavam se lenne. ha az én pénzemre akar babázni akkor kiábrándítanám.
2015. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Mazel Tov!
2015. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

semmit.szerintem nem olyan ördögtől való dolog 23 évesen terhesnek lenni.

persze ha nem lenne semmiféle végzettsége és még otthon lakna akkor nem fogadnám kitörő örömmel.

az,hogy nem kedvelem a férfit pedig nem befolyásolna.még mindig jobb,mint hogyha egy egyéjszakás kalandból fogant volna.

és mégegyszer hangsúlyozom,23 éves felnőtt nő.

2015. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Reszletek kellenek marmint a ti helyzetetekrol.

Hol lakik, dolgozik vagy meg tanul, ki tartja el, kepes-e majd megfelelo korulmenyeket letrehoznia gyereknek es vajon o maga alkalmas-e az anyasagra?

2015. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Az en anyukam rettento izgatott lett ,nagyon orult, abban viszont nem vagyok biztos, hogy gratulalt:) azt se birta kivarni, hogy apu hazaerjen külföldről smsben irta meg neki...szerintem ez egy teljesen helyen valo reakció volt, már 1-2 eve nem fuggtem tőlük, kulon eltem a parommal.
2015. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha van keresete, meg hová, hajrá, de ha az én nyakamba akarná szülni, akkor nagyon komolyan elbeszélgetnék vele.


Ételt, szobát kapna, de keressen munkát, amint lehet, és menjen dolgozni.

Amúgy mivel van párja, nyilván eyütt vállalták.

2015. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
23 éves felnőtt nő a lányod, nincs beleszólásod - szerencsére - abba, hogy mikor szüljön. Az apa személye számodra másodlagos, nem Neked kell szeretnéd. Fogadd el, a lányod felnőtt és úgy éli az életét, ahogy neki jó. De az sokat elárul a kapcsolatotokról, hogy Te, az anyja, csak 14 hetesen tudtad meg, hogy nagymama leszel 😩.
2015. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Màr felnőtt nő!
2015. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!